Kouč Realu Madrid Zidane: Balea v týmu nechci. Velšan však měnit dres nechce

Světový fotbal v současnosti sice kvůli pandemii nového typu koronaviru stojí, ovšem šeptandy a spekulace z fotbalového zákulisí neustávají ani nyní. Jak uvádí list Marca, třeba španělský velkoklub Real Madrid je připraven zbavit se velšského fotbalisty v jeho službách Garetha Balea, který je ze strany klubového vedení i kouče Zinédina Zidaneho terčem kritiky už delší dobu. Nadále ale platí, že samotný fotbalista z klubu jen tak odejít v nejbližší době nehodlá.

Přidejte svůj názor

Gareth Bale
doporučujeme

Sám Zinédine Zidane nyní jasně řekl, že Garteha Balea by už v týmu rozhodně mít v budoucnu nechtěl. Takové fráze už z jeho úst byly slyšet před tím hned několikrát a vždy se to ze strany Velšana nesetkalo s pochopením, zvlášť, když má s klubem uzavřenou smlouvu ještě na další dva roky. A navíc, když mu tato smlouva zaručuje přímo královský plat.

Situace by se vyřešila samozřejmě tím, kdyby se objevil nějaký zájemce o Baleovy služby, jenže protblém je ten, že se v současnosti žádný takový zájemce na fotbalovém trhu neobjevuje. Sám hráč je daleko za hvězdnou formou z předešlých let, v letošním roce 2020 například nastoupil za Real Madrid pouze třikrát a radost ze vstřeleného gólu si prožil naposledy až v září loňského roku. Zůstal tak za očekáváním šéfů Realu, kteří ho viděli zprvu jako náhradu za Cristiana Ronalda, jenž z Realu Madrid odešel do Juventusu Turín.

Chvíli už to vypadalo, že by snad mohl Bale odejít do Číny, ale z tohoto transferu nakonec sešlo, navíc mu v tomto ohledu do karet nehraje ani odchod Británie z Evropské unie.

Třicetiletý fotbalista se tak tedy rozhodně sám od sebe v tuto chvíli nikam stěhovat nehodlá. Jeho agent Jonathan Barnett se navíc nechal slyšet, že v Madridu je Bale spokojen a užívá si zde života.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Další oběť koronaviru z fotbalového prostředí. Zemřel bývalý šéf Olympique…

01.04.2020 11:37 Fotbalový svět hlásí další oběť nemoci COVID-19 způsobené koronavirem. Před několika týdny otřásla…

Premier League zveřejnila plán, jak by se mohla dohrát. Bez diváků a v…

31.03.2020 11:19 Anglická fotbalová Premier League je v současnosti přerušena, ostatně jako ostatní evropské národní…

Úspěšný slovenský klub v problémech. Žilina dala všem výpovědi a jde do…

30.03.2020 18:32 V minulosti dokázal slovenskou fotbalovou nejvyšší soútěž vyhrát hned sedmkrát, nyní ale klub může…

V Tottenhamu si budou muset zvyknout na videotréninky. Mezitím Kane živí…

30.03.2020 16:44 Současná pandemie koronaviru mění styl trénování fotbalových týmů. Svědky jsou toho třeba v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy