Simona Stašová

Finální foto z kalendáře - © Kalendář Proměny 2015, Petr Kurečka a Marek Škarpa, foto: Petr Kurečka

Simona Stašová se předvedla v roli Železné Lady

Celá ČR – Kalendář Nadace Archa Chantal Proměny 2015 fotografa Petra Kurečky a režiséra Marka Škarpy, který se při svých proměnách českých osobností v ty světové nebojí ani oscarové konkurence, se již brzy dočká svého slavnostního křtu. Jednou z proměněných je i herečka Simona Stašová, ta se totiž pod rukama vizážistky stala Margaret Thatcherovou neboli Železnou Lady.
Simona Stašová

Stašová si vyrazí s Nárožným do Českého ráje

Český ráj – Již popáté se letos uskuteční multižánrový letní festival Sedmihorské léto. Do Sedmihorek u Turnova přijede během letních měsíců řada umělců. Těšit se můžete na akce od divadel po koncerty.
Simona Stašová

Simona Stašová zazářila: Na festivalu v USA získala cenu za herecký výkon

Tiburon/Praha - Herečka Simona Stašová získala na filmovém festivalu v americkém Tiburonu cenu za ženský herecký výkon ve snímku Filipa Renče Sebemilenec. Oznámila to dnes Česká televize, která film produkovala. Stašová cenu Golden Reel (Zlatý kotouč) osobně převzala během pátečního závěrečného ceremoniálu.

Aktuálně se děje

před 25 minutami

před 43 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 4 hodinami

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Počasí aktuálně: Na západě bude sněžit i po poledni, v Krkonoších se tvoří závěje

Meteorologové před polednem varovali před vytrvalým sněžením na západě Čech. Výstraha nově platí kromě Karlovarského i pro severní oblasti Plzeňského kraje. Sněhové přeháňky tam mají pokračovat až do brzkých odpoledních hodin. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy