Praha – Projekt Děti v divadle, který pořádá Divadlo Ta Fantastika a podporuje jej zpěvačka Lucie Bílá, vstupuje do druhého měsíce. I každou listopadovou neděli odpoledne se tak můžete vydat do pražského divadla a pokaždé zde naleznete nabídku pro děti.
První neděle v měsíci vždy patří libereckému Naivnímu divadlu. V listopadu toto divadlo, které má dlouhou historii, nabídne představení Proletět duhou. V neděli 9. listopadu vystoupí Divadlo Alfa z Plzně s pohádkou Ptej se proč, aneb svět podle křečka.
Druhá polovina listopadu nabídne dvě představení z dílny královéhradeckého Divadla Drak. 16. listopadu zde toto divadlo sehraje Černošskou pohádku. O týden později se můžete těšit na představení Štěně nebo špenát.
Každé představení začíná od 14 hodin. Některá se během téhož dne dočkají i další reprízy, které začínají od 16 hodin.
Související
S Petrem Hannigem se lidé rozloučili ve Strašnicích. Přišla i Lucie Bílá
Českého slavíka 2022 získali Lucie Bílá, Marek Ztracený a Kabát
Lucie Bílá , Divadlo Ta fantastika
Aktuálně se děje
před 35 minutami
Babišova Agrofertu si opět všímají v zahraničí. Znovu může čerpat evropské dotace
před 1 hodinou
Z Bílého domu vylezl další bizár. Trump nabízí slevy, které jsou matematicky nemožné
před 2 hodinami
Ostuda Česka: Kontroverzní Kanye West má vystoupit v Praze, zbytek Evropy mu koncerty zrušil
před 2 hodinami
Odvolejte nekompetentního Klempíře a stáhněte ten paskvil, vyzval Babiše Fiala
před 3 hodinami
Moderní verze Rakouska-Uherska? Magyarovy plány s Visegrádskou skupinou se dotýkají i Česka
před 4 hodinami
Lídři EU se sejdou se Zelenským na Kypru. Potvrdí 90miliardovou půjčku Ukrajině
před 5 hodinami
Experti: Írán je jednotnější než před válkou. Trump situaci v zemi vůbec nepochopil
před 6 hodinami
Víte, kolik je na světě miliardářů a milionářů? Možná výrazně víc, než si myslíte
před 6 hodinami
Otevření Hormuzského průlivu je podle Íránu nemožné. Příměří platí na neurčito, prohlásil Trump
před 8 hodinami
Počasí se začne oteplovat, v neděli se ale teploty propadnou
včera
Evropská unie představila plán na boj s energetickou krizí
včera
Zelenskyj: Ukrajina nemůže čekat, až skončí válka v Íránu
včera
Bundeswehr chce být nejsilnější armádou v Evropě. Rusko je největší hrozbou
Aktualizováno včera
OBRAZEM: Klempíř se bojí studentů? Tisíce demonstrujících vyrazily do ulic, ministr za nimi nepřišel
včera
Lufthansa kvůli cenám paliva ruší 20 000 letů. Počítejte se zdražením, varují další aerolinky
včera
Rusku hrozí nová revoluce. A přijde už na podzim, varoval ve Státní dumě šéf komunistů
včera
Je potřeba sledovat kroky vlády, aby se veřejnoprávní média nestala závislá na politicích, vyzval Pavel
včera
Ministerstvo financí zveřejnilo nové cenové stropy pro prodej pohonných hmot
včera
Slovensko a Maďarsko daly zelenou dalším protiruským sankcím, státy souhlasí s půjčkou 90 miliard eur Ukrajině
včera
Írán tvrdí, že lodě v Hormuzském průlivu před útokem varoval. Británie tvrdí opak
Situace v Hormuzském průlivu se během dnešního dopoledne výrazně vyhrotila poté, co íránské Islámské revoluční gardy (IRGC) zahájily sérii útoků na nákladní lodě v této klíčové námořní oblasti. Britské středisko pro námořní obchodní operace (UKMTO), vedené britským královským námořnictvem, potvrdilo, že došlo k několika incidentům, při nichž byly zasaženy nejméně tři různé nákladní lodě.
Zdroj: Libor Novák