Lady Gaga vyprodávala koncerty po celém světě a vyhrávala nespočet ceny Grammy za svoji hudbu, nyní znovu definuje svoji kariéru rolí v novém filmu Bradlyeho Coopera. Popová hvězda, která v minulosti vyhrála Zlatý glóbus za roli v seriálu American Horror Story, bude mít první velkou roli v chystaném remaku filmu Zrodila se hvězda.
Předtím než se pustili do natáčení, uzavřel Cooper s Gagou dohodu. Gaga udělá z Coopera věrohodnou rockovou hvězdu a on na oplátku z ní udělá uvěřitelnou herečku.
Cooper bude hrát slavnou country hvězdu Jacksona Mainea, která na ústupu své kariéry objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se vrhnou do milostného vztahu, přesvědčí Jackson Ally, aby spolu vystupovali, čímž ji pomůže ke slávě. Před Cooperovou adaptací se objevily celkem tři verze téhož filmu. První v roce 1937, druhá v roce 1954 a poslední v roce 1976.
Gaga naléhala na Coopera, aby se nespoléhal na předehrané písně, namísto toho všichni účinkující zpívají živě v průběhu natáčení. Dvojice dokonce vystoupila na festivalech jako Coachella a Glastonbury, kde natáčeli živě na scéně před tisícovkami lidí.
Cooper odhalil, že psal písně od 8 do 19 let. Herec, nyní i režisér, často přemýšlel nad tím, že by mohl někde svoje schopnosti uplatnit, film Hvězda se zrodila se ukázal jako ideální možností to uskutečnit. Cooper se rověž podílal na scénáři spolu s Ericem Rothem a Willem Fettersem.
„Myslím, že to, co jsem se naučila od Bradleyho je být si jistý se svoji vlastní vidinou, následovat ji až do posledního kousku a nikdy nepřestat v tom, co vytváříte. Někdy, jako umělec, si sama říkám, jestli to co se snažím odhlalit je celistvé nebo jestli mám přestat. Spolupráce s ním změnilo to, jak dnes pracuji,“ říká Gaga o práci na filmu.
Film Zrodila se hvězda bude mít světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách na konci srpna. V září se pak objeví na Torontském filmovém festivalu a 4. října půjde na ostro do kin.
Související
Týdenní výhled filmů: Zlatá klec pro Priscillu, nový pokus o českou pohádku či fotbalová reprezentace
Střelec a únosce psů Lady Gaga dostal u soudu 21 let odnětí svobody
Lady Gaga , Bradley Cooper , Zrodila se hvězda
Aktuálně se děje
před 57 minutami
Počasí o víkendu: V noci bude mrznout, přes den se citelně oteplí
včera
Pavel v úterý jmenuje Babiše premiérem
včera
Britský expert pro EZ: Globální potravinová bezpečnost bude stabilní, rizikem ale zůstává Putin
včera
Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu
včera
New York Times podává žalobu na Pentagon a Hegsetha
včera
Letadlo se Zelenským pronásledovaly záhadné vojenské drony
včera
Je naprostá iluze věřit, že by Rusko mohlo na Ukrajině prohrát, prohlásil belgický premiér
Aktualizováno včera
Na Hrad dorazil Zůna, Šebestyán a Macinka. Jmenování Turka ministrem není pravděpodobné, řekl Pavel
včera
Macron tajně varoval evropské lídry: Existuje šance, že USA zradí Ukrajinu a Evropu
včera
Amerikou hýbe očkovací kauza: Po vakcíně zemřelo 10 dětí, tvrdí úřady. Důkazy ale nikdo nemá
včera
Král Karel III. pronesl vzácné prohlášení k Ukrajině. Odsoudil Rusko
včera
Zemřel světově proslulý kostýmní výtvarník Theodor Pištěk
včera
Co si myslí Evropané? Bojí se války a Trumpa vnímají jako nepřítele
včera
Eurovize čelí nejtěžšímu rozhodnutí v historii: Rozhodne, zda vyhodí Izrael
včera
Putin nezahálí. Po neúspěšném jednání o Ukrajině míří do Indie
včera
Cesta k míru na Ukrajině je nejistá, varuje Trump. Američtí vyslanci chystají setkání s kyjevským představitelem
včera
Proč rozhovory dosud nic nepřinesly? Putin na mír nespěchá, užívá si pocit, že se ho svět doprošuje
včera
Počasí na některých místech potrápí řidiče, avizovali meteorologové
3. prosince 2025 21:58
Na Štědrý den půjde nakoupit i letos. Jeden z řetězců ale bude pokračovat v tradici
3. prosince 2025 21:07
Bývalý princ Andrew je bez dvou dalších poct. Ztrácí status rytíře
Bývalý princ Andrew nadále ztrácí půdu pod nohama v souvislosti s kauzou kolem vazeb na finančníka Jeffreyho Epsteina. Mladší bratr krále Karla III. přišel o další dva tituly, informovala stanice Sky News.
Zdroj: Lucie Podzimková