Bohemian Rhapsody 2: Šíří se informace o pokračování příběhu kapely Queen. Co je na tom pravdy?

S pravděpodobností hraničící s jistotou se dočkají filmoví diváci dalšího snímku s legendárním frotmanem kapely Queen Freddiem Mercurym, podle dostupných informací může dokonce jít o další díl životopisného filmu Bohemian Rhapsody. Potvrzen byl však zatím pouze dokument.

Vznikne druhý díl životopisného filmu Bohemian Rhapsody? Jisté to není, podle nejnovějších spekulací se každopádně diskuze o něm přesunula ze sociálních sítí k povolaným osobám, které o všem intenzivně přemýšlí. V rozhovoru pro server Page Six to tvrdí rakouský režisér Rudi Dolezal, který měl blízko ke zpěvákovi Freddiemu Mercurymu.

Podle jeho slov má další díl v plánu legendární manažer kapely Jim Beach. „Jsem si jistý, že plánuje pokračování, které začne po Live Aid,“ uvedl Dolezal a dodal, že „rodina Queen o tom už diskutuje“. Beach se podílel už na produkci Bohemian Rhapsody, která si z nedávných Oscarů odnesla hned čtyři sošky.

Vznik druhého dílu už dříve nevyloučil kytarista Queen Brian May. „Myslím, že Live Aid je dobrým místem, kde to opustit. Kdoví, třeba vznikne pokračování,“ nechal se slyšet už v prosinci. Herci v čele s Ramim Malekem každopádně konstatovali, že s nimi nikdo o ničem nejedná.

Jak připomíná server Page Six, jen vznik Bohemian Rhapsody zabral více než dvacet let od původní myšlenky. Kolem projektu se jako producent motal třeba Robert De Niro, Mercuryho měl nejdříve hrát Sacha Baron Cohen. Nakonec se však z filmu stal kasovní úspěch, po celém světě už vydělal přes 870 milionů liber.

Obchodní zástupci Queen se k celé věci nevyjádřili, naopak potvrdili, že kapela připravuje pro americkou televizi ABC projekt The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story, který bude vyprávět o současnosti legendární kapely. Stanice by jej měla odvysílat v dubnu.

Na vlastním filmu Freddie Mercury: In His Own Words pracuje i režisér Dolezal, snímek bude obsahovat jeho rozhovory s frontmanem Queen. Dolezal patřil k jeho blízkým přátelům, pro kapelu natočil řadu videí včetně toho vůbec posledního k písni These Are The Days Of Our Lives.

Související

Více souvisejících

skupina Queen Bohemian Rhapsody Freddie Mercury

Aktuálně se děje

před 9 minutami

před 1 hodinou

včera

Suchoj Su-34 (vývozní značení: Su-32, v kódu NATO

Ukrajina sestřeluje jedno ruské letadlo za druhým. Nikdo nechápe jak

Ukrajinské letectvo během posledních deseti dnů sestřelilo deset ruských vojenských letadel, devět stíhacích bombardérů Suchoj Su-34 a Su-35 a letoun včasné výstrahy a velení A-50. Magazín Forbes se zamyslel nad tím, jak se Ukrajincům podařilo zlikvidovat takové množství letadel, není ale zatím zcela jasné, jak k tomu dochází.

včera

včera

Bitcoin

Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.

včera

včera

včera

innogy

Innogy od března změní ceny energií. Další dodavatelé zlevňují

Od 1. března sníží společnost innogy cenu energií. U fixovaných produktů na 24 nebo 22 měsíců budou ceny elektřiny zlevněny o více než 600 korun za megawatthodinu a ceny plynu o 200 korun za megawatthodinu, informovala Česká televize. Další dodavatelé energií letos také postupně snižují ceny, reagují tak na pokles velkoobchodních cen energií.

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Navalného pohřbí v pátek v Moskvě. Proběhne i poslední rozloučení

Poslední rozloučení se zesnulým opozičním politikem Alexejem Navalným proběhne v pátek odpoledne v Moskvě, uvedla jeho mluvčí Kira Jarmyšová ve středu. Hlasitý kritik ruského prezidenta Vladimira Putina bude následně pohřben na Borisovském hřbitově na jihu metropole. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy