Mádlova prvotina "Pojedeme k moři" mezi nejnavštěvovanějšími filmy. Nestačil jen na Američany

Praha – Ve čtvrtek minulého týdne vstoupila do kin prvotina Jiřího Mádla, který vystupoval prvně v roli scénáristy a režiséra. Za první čtyři dny film „Pojedeme k moři“ shlédlo v kinech jedenáct a půl tisíc diváků.

Za prvních několik dní si Mádlův film připsal 1,3 milionu korun, neboť jej navštívilo 11 592 diváků. Taková návštěvnost činí z filmu „Pojedeme k moři" čtvrtý nejnavštěvovanější film uplynulých čtyř dnů. Tento film předčil třetí nejnavštěvovanější film předchozího týdne „10 pravidel jak sbalit holku".

Psali jsme: Jiří Mádl: Kdo neumí zařadit film, je debil. A pak jsem natočil toto

První tři místa žebříčku návštěvnosti filmů během uplynulého víkendu patří americkým filmům. Třetím nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech se stal nový film „Noe", druhým „Captain America: Návrat prvního Avengera" a na úplný top se dostal animovaný film „Rio 2", který za víkend shlédlo 46 tisíc diváků.

Související

Více souvisejících

Jiří Mádl Ondřej Vetchý (herec) Film Pojedeme k moři

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 1 hodinou

Vladimir Putin

Budou Rusové grilovat Putina? Pětinu lidí zajímá, kdy skončí válka proti Ukrajině

Podle průzkumu provedeného nezávislým střediskem Levada by se Rusové nejraději zeptali svého prezidenta Vladimira Putina na to, kdy skončí válka proti Ukrajině. Otázka týkající se ukončení "speciální vojenské operace," jak Moskva nazývá konflikt s Ukrajinou, v průzkumu zaujala vedoucí pozici před ostatními dotazy. Uvedl to server Ukrajinska pravda.

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Německá policie, ilustrační fotografie.

Sasko má problém s prodloužením kontrol na hranicích s ČR. Je moc krátké

Sasko požaduje prodloužení kontrol na německých hranicích s Českem a Polskem nejméně o šest měsíců, řekl to v úterý ministr vnitra této spolkové země Armin Schuster (CDU). Spolkové ministerstvo vnitra v pondělí oznámilo, že prodlouží kontroly na hranicích s Českem, Polskem a Švýcarském do 15. prosince. 

před 7 hodinami

před 7 hodinami

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Minimální mzda po roce 2023 vzroste. Jurečkovo ministerstvo definitivně rozhodlo

Minimální mzda od ledna 2024 vzroste o 1600 korun na 18 900 korun, vyplývá z vládního nařízení vypracovaného ministerstvem práce a sociálních věcí. Podle předlohy poroste také několik úrovní zaručené mzdy v 1., 2., 3. a 8. skupině prací. Polepšit by si mělo asi půldruhého milionu zaměstnanců. Vláda bude návrh definitivně schvalovat příští týden. 

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

včera

Policie, ilustrační fotografie.

Policie chce jezdit k méně nehodám na silnicích. Návrh už řeší s ministerstvem a pojišťovnami

Policisté si přejí zvýšení hranice škody, při které mají řidiči povinnost oznámit dopravní nehodu. Vzniknout by měla speciální on-line platforma, jejímž prostřednictvím by se nehoda nahlašovala včetně dokumentace pro pojišťovny. Nyní jsou podle ředitele dopravní policie Jiřího Zlého hlášeny některé nehody zbytečně, přičemž policisté poté chybí jinde. 

včera

včera

Příbuzní vojáků okupačních sil se obrací na Putina. Vadí jim podmínky u Avdijivky

Ruských vojáků nasazených u Avdijivky v Doněcké oblasti na Ukrajině se zastávají jejich blízcí, kteří se rozhodli obrátit na prezidenta Vladimira Putina. Stěžují si například na to, že vojáci musí zůstat v zákopech v přední linii i se zraněním. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy