Jako speciální host na turné kapely Lucie se představí slovenští Korben Dallas

Bratislava - Bratislavské trio Korben Dallas se vrací do České republiky jen několik týdnů poté, co dvěma vyprodanými koncerty v pražském Jazz Docku dokončilo své jarní turné. Tentokrát jako speciální host kapely Lucie.

Korben Dallas spatřili světlo světa v roce 2010, obdrželi cenu za nejlepší album, singl i koncertní skupinu na slovenských Radio_Head Awards, odehráli stovky koncertů včetně největších festivalů jako Pohoda, Grape, Colours of Ostrava nebo Rock for People.

Mají za sebou dvě československé turné se skupinou Zrní, duet „Spolu" s Janou Kirschner a koncert, který s nimi zahrál populární slovenský kytarista a skladatel Andrej Šeban. Nyní pracují na novém albu a účastní se projektu Who The Fuck Is David Koller? v rámci kterého interpreti jako Vladimir 518, Hentai Corporation či Ben Cristovao nahrávají své verze Davidových hitů.

Téměř dvacítkou vystoupení podpořili Juraj Benetin, Ozo Guttler a Lukáš Fila svoje čtvrté album „Kam ideme", které nahráli spolu se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu. Producentem se stal autor filmové hudby Petr Ostrouchov a na singlu Sen hostuje Aneta Langerová. Korben Dallas na koncertech Lucie zahrají průřez svojí tvorbou.

Zdroj: YouTube

Program koncertů kapely Lucie na kterých Korben Dallas vystoupí:

17. 6. PLZEŇ - Amfi teátr Lochotín

22. 6. BRATISLAVA - Incheba ExpoAréna

24. 6. BRNO - Velodrom

1. 7. PRAHA - Eden Aréna 

Související

Skupina Lucie představuje chystaný klip k písni Amerika

Nominace cen Žebřík ovládla skupina Lucie, vítěz bude znám 8. března

Nominace hudebních cen Žebřík ovládla skupina Lucie, která získala celkem šest nominací. Dalším favoritem je se třemi nominacemi Tomáš Klus. Dvě naděje na úspěch mají Barbora Poláková, Marpo, Monkey Business, Mydy Rabycad a Thom Artway. Pět nominovaných v každé z deseti kategorií vzešlo z prvního kola hlasování veřejnosti. ČTK o tom informoval ředitel soutěže Jaroslav Hudec.

Více souvisejících

Skupina Lucie skupina Korben Dallas Aneta Langerová

Aktuálně se děje

před 29 minutami

před 42 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Počasí, ilustrační fotografie.

Teplejší počasí vydrží až do čtvrtka, ukazuje předpověď

Oteplení doprovázené oblevou začalo již o uplynulém víkendu a bude pokračovat i v tomto týdnu. Dnes jsou očekávány nejvyšší denní teploty v rozmezí 5 až 9 °C. Nad nulou bude i v následujících dnech, vyplývá z týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Aktualizováno včera

Vladimir Putin a  Sergej Michajlovič Mironov v roce 2018.

Rusko mění svět. Po Evropě "se natahuje" po území na dalším kontinentu

Politika současného Ruska je zaměřena jednoznačně na destabilizaci světového řádu využívající oportunisticky jakékoliv příležitosti, která se naskytne. Podle vlivného ruského senátora přišel čas, aby se Rusko začalo věnovat i jiným územím než Evropě. Tvrdí, že změna na americkém kontinentu již pod ruským vedením začala.

včera

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu

Netanjahu hovořil po Bidenovi i s Putinem a nešetřil kritikou Moskvy

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu mluvil po americkém prezidentovi Joe Bidenovi i s jeho ruským protějškem Vladimirem Putinem. Podle dostupných informací zkritizoval alianci Ruska s Íránem a vyjádřil nespokojenost s postojem Moskvy k probíhající válce s teroristickým hnutím Hamás v Pásmu Gazy.

včera

Aktualizováno včera

včera

Betlém, ilustrační fotografie.

Největší betlém na světě je v Čechách

Betlémářství má u nás dlouhou tradici. Již před několika staletími zdobily jesličky o Vánocích kostely i domácnosti. Specifické jsou betlémy mechanické, v nichž se jednotlivé figurky pohybují. Autor největších mechanických jesliček na světě pochází z Čech, narodil se před 185 lety, dne 13. prosince 1838. Jmenoval se Tomáš Krýza a jeho Krýzovy jesličky jsou pojmem známým po celém světě i zapsaným v Guinnessově knize rekordů.

včera

včera

včera

včera

včera

České florbalistky vybojovaly první cenný kov z MS od roku 2011. Ze Singapuru si odvážejí bronz

České florbalistky živily až do poslední chvíle šance na postup do finále a boj o tu nejcennější medaili na letošním světovém šampionátu v Singapuru. Nakonec si z něj odvezly jiný cenný kov, a to bronz, když v neděli uspěly v boji o třetí místo se Švýcarkami, nad kterými vyhrály 5:4.

Zdroj: David Holub

Další zprávy