Praha - Hlavní hvězdou dnešního koncertu v pražských Letňanech je Ozzy Osbourne (69), za předskokany má formaci Hollywood Vampires. V ní hrají Johny Depp, zpěvák Alice Cooper nebo kytarista Aerosmith Joe Perry.
Hollywood Vampires vznikli před třemi lety a hrají rockovou hudbu ze 70. let. Slavný "Pirát z Karibiku" zahrál na kytaru, ale také spolu s Cooperem několik písní zpíval, mimo jiné Bowieho Heroes. Skupina dále hrála hity jako Ace of Spades (Motörhead), Break on Through (Doors), Sweet Emotions (Aerosmith) nebo The Jack (AC/DC).
Kapela spustila zhruba hodinový set krátce po 19:00, předcházela jí vystoupení španělských Lords of Black a zpěváka amerických Korn Jonathana Davise. Areál v Letňanech se otevřel po 16:00, u vstupu se tvořily fronty lidí kvůli vstupní kontrole a navlékání kontrolních pásek.
Hlavní hvězda Osbourne by měl vystoupit okolo 21:00. Turné Farewell World Tour označují pořadatelé jako poslední, ale pravděpodobně se protáhne až do roku 2020. Osbourne slaví na turné 50. výročí své umělecké dráhy jako sólový umělec i jako zpěvák skupiny Black Sabbath, která byla založena v roce 1968.
Související

Nebyl to jen Parkinson. Lékaři odhalili příčinu smrti Ozzyho Osbournea

Ozzy Osbourne na poslední cestě. Rakev vzali do ulic Birminghamu, přišla i rodina
Ozzy Osbourne , skupina Hollywood Vampires , Koncert , Praha , Hudba , kultura , Johnny Depp
Aktuálně se děje
včera

Ruská obvinění z „operací pod falešnou vlajkou“ sílí: Příprava na hybridní válku proti NATO?
včera

Trumpova vláda nabírá na drastičnosti. Žádá uvěznění starosty Chicaga, Američané jsou proti nasazení gardy
včera

Změna ve složení Sněmovny: Nově zvolená poslankyně odstoupila
včera

Experti: Evropa není připravena na hrozbu ruských dronů
včera

Z rozpočtu ani koruna Ukrajině, oznámil Babiš. Vyhlásil rozpočtovou paralýzu, Česko prý nemá peníze
včera

Okamura připravil SPD o ministerstvo vnitra
včera

Nobelovu cenu za chemii získali vědci za molekulární architekturu. Otevírá cestu k řešení ekologických problémů
včera

Česko rozhodně není rusofobní zemí, píše po volbách ruský tisk. "Opomíjí" přitom zásadní skutečnosti
včera

Česko na hraně: Pokud Babiš otevře dveře polofašistům, vydáme se cestou k rozkladu demokracie
včera

Jak odvrátit politickou krizi? Lecornu se na poslední chvíli snaží uchránit Francii od předčasných voleb
včera

V Pásmu Gazy už se nežije, ale bojuje o přežití. Lidé už ztratili naději
včera

SPD dopravu a zemědělství, Motoristé zahraničí a kulturu. Začíná se rýsovat podoba nové vlády
včera

Znepokojivý přístup Evropy: Ví, že Rusko je problém a nic s tím nedokáže udělat
včera

Trump povolal do Chicaga Národní gardu
včera

S Fialou skončí i Stanjura. Kdo povede ODS a co bude se Spolu?
včera

Počasí bude během víkendu typicky podzimní
7. října 2025 21:33

Vypište volby, nebo rezignujte. Tlak na Macrona roste
7. října 2025 20:19

Politico: Ruská flotila znečišťující evropská moře navzdory sankcím je ukázka neschopnosti EU
7. října 2025 19:18

Šéf ODS Petr Fiala skončí. Už nebude kandidovat na předsedu strany
7. října 2025 18:47
Severokorejští hackeři dotují Pchjongjang. Krádeže kryptoměn tvoří nemalou část HDP KLDR
Severokorejští hackeři letos zaznamenali rekordní rok, když ukradli více než 2 miliardy USD v kryptoměnách. Podle odhadů OSN tvoří tyto krádeže nyní kolem 13 % hrubého domácího produktu (HDP) Severní Koreje. Vyplývá to ze zjištění analytiků, kteří zároveň varují před změnou cílení útoků.
Zdroj: Libor Novák