Ozzy Osbourne ruší koncerty v Evropě. Už nezvládám cestování, přiznal

Může jít o definitivní konec koncertní kariéry Ozzyho Osbournea. Legendární rocker ze zdravotních důvodů odvolal plánovaná vystoupení v Evropě a Velké Británii.

"Tohle je zřejmě jedna z těch nejtěžších věcí, kterou musím sdělit svým fanouškům," napsal Osbourne v úvodu dnešního oznámení, které zveřejnil na sociálních sítích. Připomněl, že před čtyřmi lety utrpěl vážné poranění páteře a navzdory operacím a všem možným druhům léčby se nedostal do stavu, aby mohl vystupovat, ačkoliv hlas mu slouží dobře. 

"Uvědomil jsem si, že nejsem schopen absolvovat blížící se britsko-evropskou šňůru, protože bych nezvládl cestování," svěřil se Osbourne a omluvil se fanouškům za zrušení koncertů. 

"Nikdy jsem si nepředstavoval, že právě takhle skončí moje dny na šňůrách. Můj tým momentálně přichází s nápady, jak bych mohl vystupovat bez cestování z města do města a ze státu do státu," dodal. Legendární rocker na závěr poděkoval rodině, spolupracovníkům, přátelům, kapele Judas Priest a především fanouškům.

Související

Více souvisejících

Ozzy Osbourne

Aktuálně se děje

před 17 minutami

před 26 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy