Loučení s rokem 2019? Královská rodina se roztříštila, fanoušci nechápou

Svět vstoupil do roku 2020 za doprovodu řady přání od politiků, umělců, sportovců a dalších významných osob. Mezin nimi nechyběli ani členové královské rodiny, tedy alespoň někteří. Paradoxem je, že v nové fotografii s vévodou ze Sussexu chyběla, naopak se ale objevila u Kate a Williama.

Přidejte svůj názor

Vévodkyně Meghan a Kate
doporučujeme

Britská královská rodina uvítala rok 2020 odděleně. Na instagramovém účtu vévodkyně Kate a prince Williama se objevilo dlouhé video, které shrnulo celý jejich rok 2019.

Vidět tak můžeme řadu fotografií a záběrů z mnoha akcí a událostí, na kterých nechybí jak jejich děti, tak překvapivě ani vévodkyně Meghan. Spekuluje se přitom, že Meghan s Kate mezi sebou nemají nejlepší vztahy.

Zřejmě i právě proto řada příznivců ocenila, že se záběry s Meghan na účtu Kate a Williama objevily. Naopak se někteří fanoušci podivovali u rozloučení s rokem 2019, které zveřejnila Meghan s Harrym.

To sice proběhlo opět formou videa, avšak o něco kratším. Překvapivé také je, že úvodní a závěrečná fotka je vyhrazena pouze Harrymu s jejich synem Archiem.

Meghan, Harry a Archie se přesunuli do Kanady, kde strávili Vánoce i novoroční oslavy. Je tedy pravděpodobné, že fotografie pochází právě odtud.

Konkrétně by podle britských médií mohla být pořízena v sídle britské rodiny na ostrově Vancouver Island, kde se královský pár schoval před světem.

Někteří lidé namítají, že snímek pravděpodobně vyfotila sama Meghan, a proto na něm není. Média ale poukázala, že vévodové nejsou v Kanadě sami. Na oslavy k nim přiletěla jak matka Meghan, tak i jejich přátelé. Vyfotit novoroční přání se všemi třemi členy tak mohl kdokoliv z nich.

Vévodkyně Meghan se však na veřejnosti od jisté doby ukazuje nerada. Pro televizi ITV nedávno přiznala, že být matkou v královské rodině není vůbec lehké.

Mateřskou roli totiž měla o to těžší, že byla v neustálém hledáčku médií. A tento tlak včetně permanentního dozoru členů královské rodiny se na ní podepsal. Meghan dodala, že poslední rok pro ni byl velmi obtížný. 

Královský pár následně prohlásil, že se stahuje z veřejného života. A podle dostupných informací i částečně z Británie. Údajně chce pár koupit dům ve Spojených státech, konkrétně v Los Angeles, nedaleko matky vévodkyně.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lidé si budou moci vyrobit ochrannou masku z dílny ČVUT

02.04.2020 18:44 Výzkumníci z Fakulty elektrotechnické (FEL) ČVUT připravují návod na ochrannou masku pro zachycení…

Bolest v krku, rýma nebo průjmy. Mohou obyčejné příznaky značit…

01.04.2020 21:42 Nejběžnější příznaky nakažení koronavirem jsou suchý kašel, horečka a potíže s dýcháním. Existují…

Pár seniorů dokázal, že láska nezná hranic. I v době pandemie COVID-19

01.04.2020 07:23 Příklad páru seniorů z německo-dánského pohraničí ukazuje, že ani v době nynější pandemie láska…

Strach z koronaviru? Pět kroků, jak při úzkosti snáze usnout

31.03.2020 15:51 Nedovoluje vám strach z šíření koronaviru usnout? Zpravodajský server The Guardian připravil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy