Trump junior pobouřil publikum. Ze sálu musel utéct i s přítelkyní

Donald Trump mladší, který nyní cestuje po Spojených státech a propaguje svou knihu o temných plánech levice, pobouřil v neděli publikum, když odmítl odpovídat na otázky. Syna prezidenta Donalda Trumpa nejdříve hosté bouřlivě vítali, pak ale skandováním žádali debatu, uvedla dnes televize Fox News.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Donald Trump junior
doporučujeme

"USA! USA!" volal dav, když se prezidentův nejstarší syn Donald objevil v přednáškovém sále Kalifornské univerzity v Los Angeles. Když se ale publikum asi 450 lidí dozvědělo, že se část s otázkami veřejnosti neuskuteční, začali se návštěvníci hlasitě domáhat nápravy.

Trump se několikrát pokusil dav utišit, ten se ale nadále domáhal debaty. Přítelkyně prezidentova syna Kimberly Guilfoyleová, která ho na univerzitu doprovázela, publiku řekla, že rodiče na ně nemohou být pyšní, když takto vyrušují. Protože domluva nepomohla, Trump s Guilfoyleovou místo dvouhodinového sezení sál po zhruba dvaceti minutách opustili.

Deník The Guardian napsal, že otázky byly zrušeny z časových důvodů. Sám Trump mladší jako další z důvodů uvedl, že odpovědi by mohly být na sociálních sítích překrouceny, což by jeho otce poškodilo.

V knize Triggered: How the Left Thrives on Hate and Wants to Silence Us (možno přeložit jako Odjištěno: Jak levice těží z nenávisti a chce nás umlčet), která vyšla před týdnem, Trump mladší obviňuje levici z cenzury a z toho, že dusí otevřenou debatu, poznamenal portál Business Insider.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trump: Žádná země mi před volbami nepomáhá

25.02.2020 21:16 Aktualizováno Americký prezident Donald Trump dnes v Dillí řekl, že mu žádná země před prezidentskými volbami…

Bílý dům požádal o mimořádné finance pro boj s koronavirem

25.02.2020 15:40 Bílý dům požádal Kongres o mimořádných 1,8 miliardy dolarů (42 miliard korun) na řešení epidemie…

Trump: Indie od USA nakoupí zbraně za tři miliardy dolarů

25.02.2020 12:14 Aktualizováno Indie nakoupí od USA obranné prostředky za tři miliardy dolarů (69,6 miliard korun). Po jednání s…

Úřad šerifa v Oregonu přijal do služby psa z České republiky

25.02.2020 07:42 Úřad šerifa v oregonském okrese Umatilla ve Spojených státech po letech přijal do služby psa,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama