Trump junior pobouřil publikum. Ze sálu musel utéct i s přítelkyní

Donald Trump mladší, který nyní cestuje po Spojených státech a propaguje svou knihu o temných plánech levice, pobouřil v neděli publikum, když odmítl odpovídat na otázky. Syna prezidenta Donalda Trumpa nejdříve hosté bouřlivě vítali, pak ale skandováním žádali debatu, uvedla dnes televize Fox News.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Donald Trump junior
doporučujeme

"USA! USA!" volal dav, když se prezidentův nejstarší syn Donald objevil v přednáškovém sále Kalifornské univerzity v Los Angeles. Když se ale publikum asi 450 lidí dozvědělo, že se část s otázkami veřejnosti neuskuteční, začali se návštěvníci hlasitě domáhat nápravy.

Trump se několikrát pokusil dav utišit, ten se ale nadále domáhal debaty. Přítelkyně prezidentova syna Kimberly Guilfoyleová, která ho na univerzitu doprovázela, publiku řekla, že rodiče na ně nemohou být pyšní, když takto vyrušují. Protože domluva nepomohla, Trump s Guilfoyleovou místo dvouhodinového sezení sál po zhruba dvaceti minutách opustili.

Deník The Guardian napsal, že otázky byly zrušeny z časových důvodů. Sám Trump mladší jako další z důvodů uvedl, že odpovědi by mohly být na sociálních sítích překrouceny, což by jeho otce poškodilo.

V knize Triggered: How the Left Thrives on Hate and Wants to Silence Us (možno přeložit jako Odjištěno: Jak levice těží z nenávisti a chce nás umlčet), která vyšla před týdnem, Trump mladší obviňuje levici z cenzury a z toho, že dusí otevřenou debatu, poznamenal portál Business Insider.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Americké války jen tak neskončí? Strategické selhání, kritizuje profesor

08.12.2019 00:01 NÁZOR - Americký ministr obrany Mark Esper vnesl do vojenského slovníku nové ospravedlnění pro…

Důchodci, chcete se mít dobře? Odstěhujte se z Česka, tvrdí průzkum

07.12.2019 22:10 Aktualizováno Myslíte si, že vás čeká po odchodu do důchodu v Česku nejistá budoucnost? Stále rozšířenějším…

USA se mění v Sovětský svaz? Politolog důrazně varuje

07.12.2019 22:10 Aktualizováno NÁZOR - Republikáni se šikují na obranu amerického prezidenta Donalda Trumpa s takovou energií a…

USA a Írán si vzájemně vyměnily vězně

07.12.2019 20:27 Spojené státy a Írán si vzájemně vyměnily vězně. Íránské úřady pustily na svobodu čínsko-amerického…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama