Na českém internetu byli loni nejvíc vyhledáváni Gott s rodinou, skokanem v žebříčku je Schumacher

Ivana Gottová, Karel Gott a hned za nimi jejich dcera Charlotte byli loni osobnostmi, jejichž vyhledávání na portálu Seznam.cz v minulém roce nejvíce narostlo. Úmrtí Karla Gotta se dostalo v podobě sousloví "Den státního smutku" i na vrchol seznamu skokanů mezi zprávami a kauzami. Sportům kralovalo MS v hokeji před biatlonem a tenisovým turnajem ve Wimbledonu. Vyplývá to z údajů Seznamu na jeho blogu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Ze zahraničních osobností nejvíce poskočil zájem o bývalého závodníka Formule 1 Michaela Schumachera. Do žebříčku osobností se loni dostaly také zástupkyně britské královské rodiny, vévodkyně Meghan a Kate. Z českých osobností pak uživatelé internetu vedle rodiny Gottových velmi často vyhledávali herečku Jiřinu Bohdalovou a zpěvačku Lucii Vondráčkovou.

Zábavě kralovaly loni seriály. Na prvním místě byla Výměna manželek. Lidé ale své oblíbené herce a příběhy pravidelně sledovali také na internetu, protože hned v závěsu se umístil seriál Lajna 2. Mezi trojicí skokanů se umístil dále seriál Most!.

V kategorii komerčních produktů se výrazně projevil přechod na digitální televizní vysílání. Výraz "Set Top Box DVB T2", který se umístil na druhé příčce, lidé ho hledali hlavně kvůli této změně TV příjmu. Více poskočil jen mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7. Chytrých mobilů bylo v žebříčku nejvíce. Loni nový iPhone byl v pořadí skokanů devátý. Do desítky se dostaly i Škoda Kamiq a Fritéza Delimano.

Jednotlivá témata jsou zobrazovaná na základě toho, jaké dotazy jsou aktuálně zaznamenávány vyhledávačem Seznamu. Zobrazují se na domovské stránce Seznam.cz na řádku pod vyhledávacím polem, kde jsou prezentovaná v podobě hypertextových odkazů.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vrchní soud opět zrušil zprošťující verdikt u úředníků z ministerstva…

28.02.2020 10:34 Aktualizováno Pražský městský soud se bude muset znovu vrátit k případu tří úředníků ministerstva průmyslu a…

Výsledky testů na koronavirus v ČR jsou stále negativní, vyšetřeno bylo…

28.02.2020 10:05 V Česku bylo dosud na koronavirus testováno 154 lidí, u nikoho se nákaza nepotvrdila. Národní…

Na koronavirus se v Moravskoslezském kraji ve čtvrtek testovalo šest lidí

28.02.2020 08:33 V Moravskoslezském kraji odebrali zdravotníci kvůli možnosti nákazy novým koronavirem ve čtvrtek…

Na jihu Moravy vyloučili koronavirus u dalších tří pacientů

27.02.2020 20:51 Aktualizováno Hygienici v Jihomoravském kraji za středu a dnešek vyloučili nákazu koronavirem u tří pacientů. ČTK…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama