REPORTÁŽ - Natáčení českého filmu podle textu Jaroslava Kmenty vstoupilo do další etapy, která pomalu završuje první pětinu celkového počtu natáčecích dní. EuroZprávy.cz měly možnost být při tom.
Restauraci Aureole v nejvyšší pražské budově City Tower byste našli v 27. patře, ale v pondělí posledního předvánočního týdnu roku 2014 tu vládli filmaři. V prostorném sále i u baru, v úzké chodbě, na toaletě a vyhlídkové terase probíhaly záběry devátého natáčecího dne dvoudílného filmu Gangster Ka, jehož mediálním partnerem EuroZprávy.cz jsou.
V akci jsme zastihli Hynka Čermáka, představitele hlavní role Radima Kraviece, dále Alexeje Pyška, známého divákům především skvělými výkony v dabinku, a také Jana Révaie. Filmaři měli zejména při záběrech na panorama Prahy štěstí na počasí, ale také na vynikající výkony; s ohledem na utíkající čas se většina záběrů dařila - dle filmařské hantýrky - na "první dobrou". V občasných pauzách se nám podařilo všechny protagonisty vyzpovídat a dozvěděli se zajímavé názory především na postavy, které ztělesňují. Na naše otázky ochotně odpověděl i režisér Jan Pachl, jehož diváci mohou znát z práce na seriálu Cirkus Bukowsky.
Byli jsme také svědky neslavného konce jedné postavy, ale o koho šlo, na to si počkejte až do podzimu příštího roku, kdy Gangster Ka dorazí do kin. Mělo by to být na podzim: první díl má naplánovanou premiéru na září, druhý pak v listopadu.
Související
Proč chtějí být filmoví diváci klamáni? Nemají zájem o skutečnost? Důkazem budiž Most špionů
Režisér filmů Gangster Ka Jan Pachl: Nastartoval mě Cirkus Bukowsky
film Gangster Ka , Jan Pachl (režisér) , Hynek Čermák (herec)
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Jak funguje volební systém v Maďarsku? Patří k nejsložitějším na světě
před 2 hodinami
Volby v Maďarsku míří do finále. Účast zřejmě bude rekordní
před 3 hodinami
Trump nařídil americkému námořnictvu blokádu Hormuzského průlivu
před 5 hodinami
Orbán je jako Havel, prohlásil Turek a pustil se do Pavla. Pak se přidal i úřad Macinky
před 6 hodinami
Maďarsko hlásí rekordně vysokou volební účast. Podle Trumpova experta nahrává Orbánovi
před 7 hodinami
Zastrašování, výhrůžky, hromadný svoz voličů. U voleb v Maďarsku dochází k řadě incidentů
před 8 hodinami
Žádné mobily ani papír s tužkou, policie do 15 minut. Volby v Maďarsku provází přísná pravidla
před 9 hodinami
Maďarsko hlásí rekordní volební účast. Odvoleno mají Orbán i Magyar
před 11 hodinami
Fidesz, nebo Tisza? Maďaři dnes rozhodnou o budoucnosti své země, pod Orbánem se láme větev
před 12 hodinami
Počasí: Příští týden se citelně oteplí
včera
Ceny Anděl 2025 předány. Uspěli Michal Prokop, James Cole i Gufrau a Victor Kal
včera
Bílý dům oficiálně odhalil plány Trumpova největšího oblouku na světě
včera
Trump plánuje udělit milost každému, kdo se přiblížil k Oválné pracovně na 200 stop
včera
CNN: Američané odcházejí z USA do zemí jako je Česko. Hledají bezpečí, nižší náklady a pomalejší tempo
včera
Tesla slaví. První evropská země schválila autonomní řízení FSD
včera
Jednání o ukončení války v Íránu narazilo na nečekaný problém: Teherán neví, kam dal miny
včera
Hrozí rozpad NATO? Experti vysvětlují, co se v alianci děje
včera
V pákistánském Islámábádu začaly mírové rozhovory mezi Íránem a USA
včera
Experti: Bomba u srbského plynovodu byla snahou ruských tajných služeb ovlivnit volby v Maďarsku
včera
Hnutí MAGA pochybuje o Trumpově duševním zdraví. Ztroskotanci, hlupáci, vzteká se prezident
Americký prezident Donald Trump vyvolal na politické scéně i sociálních sítích nebývalý rozruch, když se v ostrém příspěvku na své platformě Truth Social pustil do řady dříve loajálních konzervativních komentátorů a influencerů. Předmětem sporu se stala válka v Íránu, kterou Trump zahájil a kterou část jeho dosavadních spojenců začala otevřeně kritizovat. Prezident na tyto výtky reagoval salvou urážek, v nichž své oponenty označil za „hloupé lidi“ s nízkým IQ a neúspěšné mediální osobnosti.
Zdroj: Libor Novák