Nová česká komedie Jak se zbavit nevěsty již brzy v kinech

Praha - Humorný příběh o geniálním plánu ještě geniálnější tchyně jak překazit nechtěnou svatbu, představí komedie Jak se zbavit nevěsty s Lenkou Vlasákovou, Andreou Kerestešouvou, Davidem Matáskem a Janou Švandovou v hlavních rolích.

Když žena se svým bývalým manželem i léta po rozvodu vychází dobře a stále si rozumí, není v dnešní době nic ojedinělého. Stejně jako v případě hlavní hrdinky Evy v podání Lenky Vlasákové, která si žije relativně poklidným životem, vlastní cukrárnu, vychovává syna a krotí svojí energickou matku. Když jednoho dne uslyší od své kamarádky větu: „Nebyli byste první, kdo se rozvedli a zase dali dohromady," věci se dají do pohybu a schyluje se ke šťastnému konci.

Bývalý manžel v podání Davida Matáska se skutečně zamiluje a uvažuje o svatbě, má to ale jeden háček! Jeho city směřují k úplně jiné ženě, ke krásné a inteligentní klavíristce Lindě, kterou ztvárňuje Andrea Kerestešová. Eva se hroutí a na scénu vstupuje její rázná matka (Jana Švandová), která se rozhodne vzít situaci do vlastních rukou a chystané svatbě zabránit stůj co stůj.

Kolotoč komických situací se roztáčí. Eva se zamilovaným párem na radu své matky odjíždí na společný výlet na jachtu, kde je potká řada příhod, které rozhodně pobaví nejednoho diváka. Jak dopadne rodinný závod na lodi či souboj o místo na zubařské klinice? A co teprve když Linda požádá Evu, aby jí upekla svatební dort? Ano, přesně tak, uvidíte velkolepou akční dortovou scénou, jakou český film dlouho nezažil.

Zdroj: YouTube

Film Jak se zbavit nevěsty natočil režisér Tomáš Svoboda, který má na kontě také Hodinového manžela. V dalších rolích se představí například Veronika Žilková, Kordula Stropnická, Jana Stryková, Vladimír Kratina, Josef Polášek nebo Matěj Ruppert a do kin vstoupí 28. dubna.

Zpravodajský server EuroZprávy.cz je mediálním partnerem filmu.

Související

David Matásek v obležení žen

David Matásek se nevěsty ještě nezbavil. Naopak!

Praha - David Matásek v obležení nevěst Lenky Vlasákové, Andrey Kerestešové a Jany Švandové. Herečky se staly na jeden den nevěstami kvůli focení plakátu pro novou českou komedii Jak se zbavit nevěsty, která vstoupí zítra do kin.

Více souvisejících

film Jak se zbavit nevěsty premiéry Andrea Růžičková (dříve Kerestešová)

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy