Praha - Do kin se chystá nový film mexického režiséra Alfonsa Curaóna, který vás zaujme nejen hvězdným hereckým obsazením. Film, který je nutné vidět na filmovém plátně.
Dnes vstupuje do kin nový film mexického režiséra Alfonsa Curaóna. S režisérsou prací Curaóna se můžeme setkat například ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu nebo ve filmu Paříži, miluji Tě!. Film Gravitace vsadil na skvělé herecké obsazení hlavních rolí. Na filmovém plátně se tak střetne Sandra Bullock, George Clooney a Ed Harris.
Příběh se odehrává ve vesmíru, kde Sandra Bullock a George Clooney uvíznou ve vesmírné lodi, která směřuje hlouběji do temného vesmíru. Nastává chvíle boje o přežití. Pro Ryan Stone (S. Bullock) je to teprve první výprava do vesmíru. Naopak pro Matt Kowalsky je ve vesmíru na poslední cestě před odchodem do důchodu. Zjevně jednoduchá zápletka dává start vzniku netradičního filmu o přežití. Film rozhodně stojí za vidění na filmovém plátně. 3D je zde rozhodně klíčovým prvkem, který film obohacuje a dodává mu potřebnou dramatičnost.
Související
Trumpův vzkaz Íránu přinutil slavného herce k reakci. Bílý dům se ozval
Trumpova dobrá zpráva. Prezident se raduje, že Clooney získal francouzský pas
George Clooney , Sandra Bullocková
Aktuálně se děje
včera
WHO: Vedra nejsou jednorázový, ale trvalý problém. Za čtyři roky zabila jen v Evropě 200 tisíc lidí
včera
Lukašenko čelí rostoucímu tlaku ze strany Putina. Do války s Ukrajinou se mu ani trochu nechce
včera
Nový žebříček: Nejsilnější pas světa má asijský stát. USA se rapidně propadly, lépe je na tom i Česko
včera
Nespokojenost na Ukrajině narůstá. Lidé hrozí neomezenými protesty, žádají výměnu Syrského za Fedorova
včera
Kanada hasí požáry i nový skandál. Domorodé kmeny údajně nikdo nevaroval, evakuovat se musely samy
včera
Na pražském magistrátu zasahuje policie, údajně měla několik osob zadržet
včera
Novým britským ministrem zahraničí je zastánce ochrany klimatu. Bílý dům se bouří, Londýnu poslal varování
včera
Češka nesla na pláži v Chorvatsku slunečník. Zasáhl ji blesk, v nemocnici bojuje o život
včera
Trump uvalil na Kanadu padesátiprocentní cla
včera
V Nikaragui už nikdy neproběhnou žádné volby, oznámil tamní prezident
včera
Odbory na Letišti Václava Havla vyhlásily stávkovou pohotovost
včera
USA provedly desátou vlnu útoků na Írán v řadě
včera
Pravé letní počasí si vzalo pauzu. Meteorologové naznačili, kdy se vrátí
20. července 2026 21:57
Češi jako sběrači. Ministerstvo odhalilo, kolik hub či borůvek si lidé vzali domů
20. července 2026 21:01
Princ Harry prozradil, jak si připomíná zesnulou maminku
20. července 2026 19:04
Maximálně ignorovat, radí Babišovi papír s poznámkami ohledně prezidenta
20. července 2026 17:39
Litr zdražil i o více než tři koruny. Strop na ceny paliv skončil
20. července 2026 16:53
Vláda schválila zásadní změnu v důchodech. Polepší si pracující i starší senioři
20. července 2026 15:43
Vláda schválila zákaz mobilů ve školách. Žáci ho nesmí mít o přestávkách ani v družině
20. července 2026 14:30
Vládě se nelíbí rozhodnutí soudu, který poslal Pavla do Ankary. Chce vyřadit Šámala z jednání o kompetenční žalobě
Vláda schválila návrh na zamítnutí kompetenční žaloby, kterou k Ústavnímu soudu podal prezident Petr Pavel. Dokument připravený ministrem spravedlnosti Jeronýmem Tejcem zároveň obsahuje požadavek na vyloučení soudce zpravodaje Pavla Šámala z dalšího projednávání celého případu. Vládní kabinet jej totiž viní ze soudního aktivismu v souvislosti s jeho nedávným rozhodnutím o předběžném opatření.
Zdroj: Libor Novák