Montreal - Tanečnice u tyče převlečené za jeptišky, bývalý boxer Mike Tyson na videu a non-stop dění, tak vypadal podle agentury AP první koncert Madonnina turné nazvaného Rebel Heart. V jeho rámci zavítá popová diva v listopadu i do Prahy.
Sedmapadesátiletá zpěvačka představila nejen písně ze svého nedávno vydaného alba, ale diváky potěšila i směsicí starých "pecek", například patrně nejproslulejším hitem Like a Virgin. Poprvé od turné Blond Ambition z roku 1990 zazněla píseň Material Girl.
Show začala videem s Mikem Tysonem, zpěvákem vystupujícím pod uměleckým jménem Chance the Rapper a s Madonnou samou, která se vyslovila k různým tématům, jako je cenzura nebo diktátorství. Pak se snesla na scénu v kleci.
Největších ovací se Madonně dostalo, když zazpívala francouzskou píseň La Vie en Rose od Edith Piaf. Publikum šílelo a zpívalo s ní a podle AP mu ani nevadilo, když Madonně vypadl text. Zpěvačka později žertovala, že její francouzština není nejlepší.
Během dvouhodinového představení vystřídala Madonna několik kostýmů od návrhářů jako je Miuccia Prada, Jeremy Scott a Alexander Wang. Na závěr se zahalila do kanadské vlajky a zazpívala Holiday, čímž dostala publikum do varu.
Madonna se chystá též do Česka, vystoupí v pražské O2 areně 7. listopadu a kvůli velkému zájmu i o den později. Předprodej vstupenek na druhý koncert v cenách od 1150 do 5760 korun začal v březnu. Opakuje se tak situace z roku 2006, kdy pořadatelé také přidávali druhý koncert. Na první koncert přišlo 17.798 diváků a o den později dokonce 18.628.
Turné Rebel Heart skončí v březnu 2016 v Austrálii.
11. dubna 2026 21:53
Ceny Anděl 2025 předány. Uspěli Michal Prokop, James Cole i Gufrau a Victor Kal
Související
Madonna do starého železa nepatří. Brazilskou show sledoval více než milion lidí
Turné Madame X provázejí potíže. Madonna zrušila další koncert
Aktuálně se děje
včera
StarDance hlásí návrat tanečnice, která doprovázela Zárubu
včera
Hokejová trenérka MacLeodová přerušila kariéru. Bude se věnovat léčbě rakoviny prsu
včera
Speed Marathon je tady. Policie odhalila, kde bude zítra měřit
Aktualizováno včera
Havlíček už nebude ministrem průmyslu. Chystá se zajímavá změna
včera
Karel III. bude na návštěvě USA pod tlakem. Epsteinovy oběti chtějí konfrontaci
včera
Poplatky skončí, potvrdil Klempíř a představil plán. Opozice avizuje tvrdý boj
včera
Výhled počasí na měsíc. Nejtepleji má být kolem květnových svátků
včera
Magyar prozradil, zda chce mluvit s Putinem či Trumpem
včera
Statisícové škody, případů přibývá. Policie varovala před zločiny na internetu
včera
Ropa má znovu proudit Družbou od konce dubna, oznámil Zelenskyj
včera
Trumpova Amerika je větší hrozbou než Čína, domnívají se Evropané
včera
Nebezpečný precedent. OSN reaguje na americkou námořní blokádu
včera
Babiš usměrnil Turka. Motorista chtěl mluvit do účasti prezidenta na summitu NATO
včera
Neshody mezi Íránem a USA. Problém je v obohacování uranu
včera
Pokus o vraždu v plzeňské věznici. Případ řeší kriminálka
včera
Vance mluví o pokroku v jednáních s Íránem, obvinil ho ale z ekonomického terorismu
včera
Babiš nechápe, proč by prezident měl být členem delegace na summitu NATO
13. dubna 2026 22:03
Dva ze čtyř už někdy vyhráli. StarDance představuje tanečníky pro letošní řadu
13. dubna 2026 20:19
Počasí se má v týdnu ještě vylepšovat, slibuje aktuální předpověď
13. dubna 2026 19:34
Babiš napsal dopis do Bruselu. Vláda schválila novely zákonů o dokladech
Premiér Andrej Babiš (ANO) po zasedání vlády informoval o dalších krocích jeho kabinetu k zachování konkurenceschopnosti českého a evropského průmyslu. Babiš se rozhodl napsat dopis do Bruselu. Vláda zároveň schválila návrh novel zákonů o cestovních dokladech a o občanských průkazech nebo novelu nařízení vlády o stanovení částek životního minima a existenčního minima.
Zdroj: Jan Hrabě