Brno - Přípravy na podzimní Apokalypsu vrcholí, proto pořadatelé přinášejí čerstvé informace o tom, co nového fanoušky čeká a také je vyzývají aby sami přišli s nápady jak udělat Apokalypsu ještě zábavnější a pohodlnější.
Co se týče místa konání, pořadatelé zvažovali o jiném, než je zrekonstruované Bobycentrum, nicméně tento prostor svojí atmosférou a vybavením vychází nejlépe. Proto při zdokonalení služeb na Apokalypse, je tento prostor stále nejvhodnější.
V současné době jsou potvrzeni 2 dodavatele pokrmů. Stánky budou umístěny v levé a pravé zimní zahradě, přímo před vchodem do hlavní Laser Show Hall. Také budou zajištěny studené bagety a další pokrmy bez tepelného zpracování přímo na barech.
Dále se řeší nastavení a rozmístění zvukového aparátu L'acoustic. Současně se řeší umístění menšího pódia před základní pódium a to pro plánovaný live/act, to by mělo stát přímo mezi fanoušky, na tanečním parketě.Stále také platí informace o třetím pódium, na kterém vystoupí rovnou 2 zahraniční umělci. Jedním bude holandská Miss Melera a druhým a legenda světového clubbingu, jehož jméno bude odtajněno spolu s celým obsazením Apokalypsy.
V průběhu tohoto měsíce se oficiálně spustí předprodej, vstupné bude začínat na 499,-. Tato startovací vlna však nikdy nevydrží déle, než několik dnů. Proto je nutné sledovat facebookový profil ApokalipsaOfficial, kde se fanoušci dozví potřebné informace a kam mohou přidávat případné návrhy na připomínky.
Související
OBRAZEM: Druhý den se sudetskými Němci v Brně. K jednomu stolu přišli i protestující
OBRAZEM: Sudetští Němci dorazili do Brna. I se synem Wintona uctili židovské oběti
Aktuálně se děje
před 14 minutami
Kellnerovi se na Aljašce soudí kvůli smrti miliardáře
před 1 hodinou
Trump řešil s poradci Írán a nic neoznámil. Dohoda tak stále není potvrzena
před 2 hodinami
Počasí o víkendu: Tropické teploty podle předpovědi nedorazí
včera
OSN oficiálně zařadila Izrael a Rusko na černou listinu
včera
Putin odmítá zemřít. Boj proti stárnutí se stal hlavní prioritou Kremlu, píše WSJ
včera
Trump se v Bílém domě zavřel do krizové místnosti. Rozhoduje o Íránu
včera
Norsko odmítá plán Kallasové, aby EU byla mediátorem mezi Ruskem a Ukrajinou
včera
NATO je připraveno bránit každý palec svého území, řekl Rutte po dopadu dronu v Rumunsku
včera
Evropská unie uvolňuje Maďarsku 16 miliard eur
včera
Jak funguje prodej amerických zbraní Tchaj-wanu a proč se Číně nelíbí?
včera
Spojené státy a Írán dosáhly předběžné dohody o otevření Hormuzského průlivu
včera
Rumunsko vysvětlilo, proč ruský dron nesestřelilo
včera
Pavel: Incident v Rumunsku je nepřípustný. Svět nesmí skončit jen u slovního odsouzení
včera
Trump poslal spojencům návrh mírové dohody s Íránem
včera
Ruský dron po nárazu vybuchl. Moskva překročila hranice, zní uvnitř EU
včera
Obytný dům v Rumunsku zasáhl ruský dron s výbušninami. Několik zraněných
včera
Počasí může být po víkendu bouřlivé, ukazuje předpověď
28. května 2026 22:01
Zemřela herečka a zpěvačka Věra Nerušilová
28. května 2026 20:59
MS v hokeji: Česko - Finsko 1:4. Národní tým se loučí ve čtvrtfinále, na favorita nestačil
28. května 2026 20:24
Viníci smrti herce Perryho potrestáni. Za mříže půjde i jeho osobní asistent
Americká spravedlnost se definitivně vypořádala s případem tragické smrti herce Matthewa Perryho. Jako poslední byla odsouzen hercův osobní asistent Kenneth Iwamasa. Ve vězení má strávit 41 měsíců, informovala britská BBC.
Zdroj: Lucie Podzimková