Ostrava - Na koncert k zakončení kariéry si zpěvačka Marie Rottrová do Ostravy pozvala kromě ostravského písničkáře Jaromíra Novavici i Karla Gotta nebo Jiřího Korna. Koncert je už vyprodaný, potvrdila v pátek agentuře Mediafax Rottrová.
"Vše nejlepší tour 2011" stálice české popmusic uspořádala ke svým letošním 70tým narozeninám. Na své poslední koncerty vyráží po Čechách a Slovensku, aby se rozloučila se svými fanoušky. Na pódiu s ní vystoupí její přátelé - Petr Spálený, Jaroslav Wykrent, Petr Němec nebo Zdeněk Vřešťál. Na turné jí doprovodí ostravská skupina Flamingo a další hudební hosté. "Na ostravský koncert jsem si pozvala speciální hosty - kromě Jarka Nohavici to bude Karel Gott, Jiří Korn, Pavel Bobek, Ewa Farna, Markéta Konvičková, Matěj Ruppert a také Tomáš Klus a Roman Holý," vyjmenovala zpěvačka.
Většina českých koncertů je podle ní už vyprodaná. "Vyprodaný je už ostravský, plzeňský i karlovarský. Vyprodává se i druhý pražský," upřesnila.
"Momentálně jsem nachlazená, ale snad se z toho přes víkend dostanu a turné má nemoc neohrozí," dodala Rottrová.
Marie Rottrová za svou kariéru vydala více než 20 alb, desítky výběrů a odehrála přes tři tisíce koncertů.
V ostravské ČEZ Aréně zpěvačka s hosty vystoupí 23. listopadu od 19 hodin.
Dopravní podnik Ostrava po skončení koncertu posílí tramvajovou dopravu o čtyři spoje. "Důvodem je očekávaný zájem veřejnosti a snaha zajistit dostatečnou kapacitu veřejné dopravy pro návštěvníky," uvedl mluvčí dopravního podniku Miroslav Albrecht."Ze zastávky Sport Aréna na ulici Závodní pojedou dva posilové spoje, jeden ve směru na Dubinu a jeden na Hlavní nádraží. Ze zastávky Sport Aréna na ulici Ruské pojedou taktéž dva posilové spoje, jeden ve směru do Poruby a jeden ve směru do Výškovic," upřesnil mluvčí.
Související
Padl trest za přípravu útoku na koncert Taylor Swift ve Vídni. Mladík se přiznal
Madonna do starého železa nepatří. Brazilskou show sledoval více než milion lidí
Aktuálně se děje
před 22 minutami
Nechápu, co děláš s Grónskem, napsal Macron Trumpovi. Ten mu pohrozil obřím clem na víno
před 1 hodinou
Z Trumpova „šílenství“ není návratu, obává se Evropa. Zvažuje náhradu NATO, bez USA s Ukrajinou
před 1 hodinou
Cesta zpět už neexistuje, řekl Trump Ruttemu o Grónsku. Pak zveřejnil mapu Kanady s vlajkou USA
před 2 hodinami
Projev obrovské hlouposti, nepochopitelný akt slabosti... Trump tvrdě kritizuje krok, který sám podpořil
před 3 hodinami
Počasí a sníh. Meteorologové vysvětlili, co se změnilo v posledních dnech
včera
Český lev představil nominované. Ceny budou předány za dva měsíce
včera
Fico se s Trumpem bavil o EU. Podle obou politiků je v hluboké krizi
včera
Smrt ženy v Jičíně. Podezřelým je cizinec, s partnerkou měl hádku
včera
Neříkejte mu, co má dělat. Fiala na kongresu ODS promluvil o své budoucnosti
včera
Vémolu na kauci propustili z vazby. Podíl na trestné činnosti nadále odmítá
včera
Zlomový okamžik ve válečnictví nastal před 115 lety. Letadlo přistálo na lodi
včera
Výhled počasí do poloviny února. Meteorologové očekávají další sněžení
včera
Experti kroutí hlavou. Ani oni netuší, proč vlastně Trump potřebuje Grónsko
včera
Norsko smetlo Trumpův dopis ze stolu: My o Nobelově ceně nerozhodujeme, vzkázalo
včera
Zemřel známý herec, moderátor a dabér Mojmír Maděrič
včera
Vláda odmítla zálohování PET lahví a plechovek, schválila Den české vlajky
včera
"Koupil jsem si glóbus za 15 tisíc, abych viděl, kde je." Babiš se odmítl postavit za Grónsko
včera
Střelba v Chřibské měla vztahový motiv. Útočník střílel na policisty, pak si vzal život
včera
Trump pozval Putina do Rady míru, která má dohlížet na Pásmo Gazy
včera
Větrné počasí trvá. Meteorologové prodloužili výstrahu
Větrné počasí bude v Česku pokračovat až do půlky pracovního týdne. Vyplývá to z aktuálního znění výstrahy na silný vítr, jejíž platnost Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) prodloužil do středečního rána. Vítr bude v nárazech dosahovat rychlosti až 80 kilometrů za hodinu.
Zdroj: Jan Hrabě