Kevinu Costnerovi krachuje už druhé manželství. "Robin Hood" ohlásil rozvod po 19 letech

Z Hollywoodu přichází nečekaná zpráva o rozpadu vztahu, který se zdál být stabilní. Po devatenácti letech manželství se herec Kevin Costner rozhodl opustit svou ženu.

Herec Kevin Costner a Christine Baumgartner se po devatenácti letech společného života rozhodli ukončit své manželství, jak uvedli ve společném prohlášení. "S velkým zármutkem musíme konstatovat, že existovaly okolnosti mimo jeho kontrolu, které vedly k účasti pana Costnera na ukončení manželství," uvedl Kevinův zástupce v prohlášení. "Žádáme, aby jeho soukromí, soukromí Christine a jejich dětí bylo respektováno, když procházejí tímto těžkým obdobím." Informoval o tom server CNN.

Podle zdroje TMZ.com se pár odkazuje na "nepřekonatelné rozdíly" jako důvod pro svou žádost o rozvod. Nicméně, co tímto obecným výrazem přesně myslí, zůstává zatím nejasné. Zároveň se neví, zda se v pozadí nachází třetí osoba nebo zda se jedná o přirozený vývoj vztahu.

Podle soudních dokumentů získaných americkými médii se dvojice dohodla na společné péči o své děti. Christine Baumgartnerová zatím nepodala žádost o výživné ani manželskou podporu, přestože údajně s Kevinem Costnerem uzavřeli předmanželskou smlouvu obsahující klauzuli k této problematice, jak uvádí server JustJared.com.

Hvězda současného televizního hitu Yellowstone na streamovací službě Sky Showcase má s Baumgartnerovou tři děti: syny Caydena (15) a Hayese (14) a dceru Grace (12). Kromě toho má další tři děti z předchozího manželství s Cindy Costnerovou (Silvou), se kterou byl ženatý v letech 1978 až 1994 a jedno dítě z krátkého vztahu s Bridget Rooneyovou.

V únoru, měsíc poté, co Costner získal Zlatý glóbus za svůj výkon v seriálu „Yellowstone“ , se na sociálních sítích zmínil o své manželce , která pomohla oslavit jeho úspěch, když se kvůli záplavám poblíž jejich domova nemohli zúčastnit předávání cen.

Související

Více souvisejících

Kevin Costner Christine Baumgartner rozvody

Aktuálně se děje

před 22 minutami

před 37 minutami

Izrael, ilustrační foto

Uznání Palestiny bude mít "vážné důsledky", varuje Izrael

Rozhodnutí vlád Irska, Norska a Španělska uznat palestinský stát bude mít "vážné důsledky" pro jejich vztahy s Izraelem. Po předvolání jejich velvyslanců to ve čtvrtek oznámilo izraelské ministerstvo zahraničních věcí, informuje agentura AP.

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Oslo

Pohár trpělivosti přetekl. Norsko uzavře hranice Rusům

Norská vláda od 29. května zavede dodatečná omezení vstupu pro občany Ruska, kteří cestují do Norska za turistikou nebo "jinými nepodstatnými účely". Informace byla zveřejněna ve středu na webových stránkách kabinetu, jak uvádí agentura Reuters.

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Mezinárodní soudní dvůr v Haagu

Den D se blíží. O osudu Pásma Gazy se rozhodne už v pátek

Mezinárodní soudní dvůr (ICJ) oznámil, že v pátek 24. května v 15:00 SELČ vydá rozhodnutí o žádosti Jihoafrické republiky (JAR) nařídit Izraeli zastavení vojenské operace v Pásmu Gazy, včetně města Rafah na jihu této palestinské enklávy. Informaci přinesla agentura AFP.

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Počasí

Počasí: V Česku udeří silné bouřky, varovali meteorologové

Česko v pátek opět zasáhnou silné bouřky, varoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve čtvrtek na sociální síti. Doprovázet je budou zejména přívalové srážky, napršet může kolem 50 milimetrů. Meteorologové také rovnou varovali, že bouřky udeří také o víkendu.

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

Ilustrační foto

Ptačí chřipka se dál šíří na lidi. Austrálie hlásí první případ, USA druhý

Ve Spojených státech byl od konce března potvrzen druhý případ ptačí chřipky u člověka po kontaktu s infikovanými dojnicemi. Oznámilo to ve středu americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), píše agentura Reuters. V Austrálii potvrdili první případ přenosu subtypu viru ptačí chřipky A(H5N1) na člověka. Došlo k němu v nejmenším a nejhustěji obydleném státě Viktorie, informovala ve středu televize ABC News

před 8 hodinami

před 8 hodinami

V Praze 4 se srazil autobus s nákladním vozidlem. (23.5.2024) Prohlédněte si galerii

Nehoda autobusu MHD v Praze. Dvanáct zraněných, vyhlášen traumaplán

K vážné nehodě autobusu městské hromadné dopravy došlo ve čtvrtek ráno v Praze. Několik lidí utrpělo zranění při srážce autobusu s nákladním autem. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému, vyhlášen byl traumaplán prvního stupně. 

před 8 hodinami

před 9 hodinami

Adriana Mašková a Filip Blažek Prohlédněte si galerii

StarDance 2024: Česká televize oficiálně představila soutěžní páry

Třináctá řada populární televizní show StarDance odstartuje v říjnu. Česká televize ve čtvrtek představila taneční páry, které budou usilovat o titul krále či královny tanečního parketu. ČT už dříve odhalila, že v nové řadě se představí například herec Filip Blažek či zpěvačka Lucie Vondráčková. 

před 9 hodinami

před 10 hodinami

Počasí bude o víkendu teplé, ale deštivé

Nadcházející víkend bude sice teplý, podle ČHMÚ.cz ale také deštivý. Přesto naměříme až 26 stupňů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy