80letá babička si chce vzít mladého Afričana. Důvod je zarážející

Osmdesátiletá Iris Jonesová z Británie se zamilovala do více než o polovinu mladšího Mohameda Ahmeda Irbihama. Pár se poznal před nedávnem na Facebooku, o svatbě se ale rozhodlo, jakmile se sblížili intimně.

Přidejte svůj názor 36 komentářů

Důchodci
doporučujeme

Britská důchodkyně neváhala letět na rande do Káhiry, aby svůj vztah posunuli na další level. Britským médiím následně přiznala, že se spolu poprvé vyspali už pár hodin po setkání. A o svatbě se rozhodlo po čtyřech dnech, neměli u sebe ale potřebné dokumenty.

Babička je i přesto štěstím bez sebe. "Bylo to úžasné. Cítila jsem se znovu jako panna. Nešlo to snadno, ale bylo to láskyplné a romantické," řekla o prvním milování s Mohamedem.

"Můj exmanžel řekl, že jsem frigidní, když jsme se před 40 lety rozváděli. Ale teď rozhodně nejsem," dodala bývalá uklízečka a matka dvou dětí.

Mladší syn se obává, že egyptský mladík jde pouze po penězích jeho matky. Ta ale trvá na tom, že je to pravá láska. "Pokud si mě bere kvůli penězům, bude zklamaný, protože žiji z penze," uvedla s tím, že prý mladík klidně podepíše předmanželskou smlouvu.

Mohamed je nezaměstnaný a tvrdí, že byl nucen odejít z práce, když mu šéf nedal volno, aby mohl být s Iris. Ta se nyní plánuje do Káhiry vrátit, aby se tentokrát úspěšně vzali. 

Loading...
Vstupte do diskuze (36)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Jens Nygaard Knudsen (†78), vynálezce figurek Lego

24.02.2020 07:58 Dánský vynálezce figurek Lego Jens Nygaard Knudsen zemřel ve věku 78 let. Slavnou postavičku s…

Dobrodruh Mike Hughes chtěl dokázat, že Země je plochá. Zahynul v raketě

23.02.2020 18:45 Aktualizováno Při pokusu o start podomácku vyrobené rakety na parní pohon zemřel v sobotu v Kalifornii muž, který…

Grad Frankenstein: Místo opředené řadou legend

23.02.2020 14:00 Co se vám vybaví, když před vámi někdo řekne slovo "Frankenstein"? Nepochybně příšery, šílení vědci…

Jak se v dějinách měnil názor na ženu? Od podřízení k emancipaci

23.02.2020 12:50 Postavení ženy ve společnosti prošlo v dějinách velkými proměnami. V pravěku bylo zřejmě na ženy…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama