80letá babička si chce vzít mladého Afričana. Důvod je zarážející

Osmdesátiletá Iris Jonesová z Británie se zamilovala do více než o polovinu mladšího Mohameda Ahmeda Irbihama. Pár se poznal před nedávnem na Facebooku, o svatbě se ale rozhodlo, jakmile se sblížili intimně.

Důchodci
doporučujeme

Britská důchodkyně neváhala letět na rande do Káhiry, aby svůj vztah posunuli na další level. Britským médiím následně přiznala, že se spolu poprvé vyspali už pár hodin po setkání. A o svatbě se rozhodlo po čtyřech dnech, neměli u sebe ale potřebné dokumenty.

Babička je i přesto štěstím bez sebe. "Bylo to úžasné. Cítila jsem se znovu jako panna. Nešlo to snadno, ale bylo to láskyplné a romantické," řekla o prvním milování s Mohamedem.

"Můj exmanžel řekl, že jsem frigidní, když jsme se před 40 lety rozváděli. Ale teď rozhodně nejsem," dodala bývalá uklízečka a matka dvou dětí.

Mladší syn se obává, že egyptský mladík jde pouze po penězích jeho matky. Ta ale trvá na tom, že je to pravá láska. "Pokud si mě bere kvůli penězům, bude zklamaný, protože žiji z penze," uvedla s tím, že prý mladík klidně podepíše předmanželskou smlouvu.

Mohamed je nezaměstnaný a tvrdí, že byl nucen odejít z práce, když mu šéf nedal volno, aby mohl být s Iris. Ta se nyní plánuje do Káhiry vrátit, aby se tentokrát úspěšně vzali. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Palach před svým protestem uvažoval o útoku na sovětského vojáka a vyzýval…

19.01.2021 22:00 Aktualizováno ROZHOVOR – V aktovce s sebou nosil pistoli, uvažoval, že by zaútočil na sovětského vojáka. Historik…

Japonec Morimoto má na internetu davy příznivců, přišel s kuriózní…

14.01.2021 13:26 Japonec Šodži Morimoto má na internetu zástupy příznivců díky své nezvyklé činnosti - nabízí se k…

Na Němcové obdivuji její odvahu být jiná, seriál o ní by mohl odpovídat…

10.01.2021 13:00 ROZHOVOR – Nechtěla by žít v její době. Příbuzná Boženy Němcové, o které nyní v České televizi běží…

Porody v minulosti. Ženy vnímaly riziko a psaly před ním závěť

10.01.2021 11:30 Zatímco dnes je ženám při porodu dopřána kvalitní lékařská péče, dříve představoval porod velké…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama