Slavný řetězec si vystřelil z královské rodiny. Meghan a Harry dostali pracovní nabídku

Britský princ Harry a vévodkyně Meghan minulou středu oznámili, že už se nechtějí prezentovat jako členové královské rodiny a že hodlají být finančně nezávislí. Na sociální síti tak dostali netradiční nabídku na práci.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Meghan Markleová
doporučujeme

Harry a Meghan minulý týden mimo jiné oznámili, že jejich nový status by měl znamenat, že již nebudou přijímat finance z takzvaného Suverénního fondu, a tak se z nich stanou členové královské rodiny, kteří budou finančně nezávislí. 

To by v praxi mohlo znamenat, že by si mohli najít práci. Harry a Meghan si dosud nemohli sami vydělávat. Jak by to chtěli dělat v budoucnosti, není zatím jasné. Mohli by získat peníze z psaní knih a nejspíš i z televize.

Meghan by se mohla vrátit k herectví a princ Harry má naopak zkušenosti z armády. I to jsou varianty, které podle některých britských médií přicházejí v úvahu.

Mohou ale dělat i úplně něco jiného. Například prodávat hamburgery. Řetězec rychlého občerstvení Burger King jim dokonce práci sám nabídnul, a to veřejně.

"Zjistili jsme, že se princ a vévodkyně rozhodli vzdát svých rolí v královské rodině a budou pracovat na tom, aby byly finančně nezávislí. Takže máme pro vás nabídku. Pracujte jako tisíce lidí a udělejte první kroky na trhu práce u nás. Víte, koruna vám dokonale padne. Navíc po mnoha letech života jako vévodové je na čase, abyste začali jíst jako králové," vzkázal Burger King Argentina na Twitteru.

Oficiální americký účet společnosti pak nabídku sdílel a připsal: "Harry, tato královská rodina nabízí částečný úvazek." Narážka na to, že Harry a Meghan se vzdali svého "plného úvazku" ve své rodině je více než zřejmá.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mají se ve školách učit arabská čísla? Většina Američanů je proti, v Česku…

17.02.2020 22:02 Aktualizováno Mají se děti ve školách učit arabská čísla? Otázka, se kterou lze velmi lehce potupit nejednoho…

Česká vlajka slaví jubileum. Modrý klín budil vášně, Masaryk měl jiný návrh

17.02.2020 15:53 Česká vlajka 30. března oslaví 100 let od svého vzniku. Slovenská archivní správa ministerstva…

Vědci zjistili, proč psi zívají. Důvod je jiný než u lidí

16.02.2020 22:22 Aktualizováno Lidské zívání je "nakažlivé" i pro psy, a to ať už zívá jejich páníček, nebo zcela neznámá osoba.…

Historická záhada: Jak se relikvie svatého Valentýna dostala do Čech?

14.02.2020 13:26 Aktualizováno 14. únor je dnes již tradičně známý jako den lásky a zamilovaných. Lidé po celém světě dávají svým…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama