Jan Nezmar po konci srpna už nebude působit ve slávistickém klubu

Ve fotbalové Slavii nebude od září působit Jan Nezmar, jenž tam působil od roku 2017 jako sportovní ředitel. Na tomto postu ho má nahradit podle pondělního slávistického prohlášení Jiří Bílek. Byl to právě Jan Nezmar, který do sešívaného klubu přivedl kouče Jindřicha Trpišovského, kterého znal z Liberce a započal tak díky tomuto kroku aktuální veleúspěšnou éru Pražanů.

Jan Nezmar (archivní foto)
doporučujeme

Na tiskové konferenci ke startu Fortuna ligy, kterou pořádal slávistický klub v Edenu, vedle předsedy klubového představenstva Jaroslava Tvrdíka a kouče Jindřicha Trpišovského chyběl a už to leccos mohlo naznačit. Nyní se zákulisní spekulace potvrdily. Jan Nezmar skutečně končí ve Slavii.

„Děkujeme Janu Nezmarovi za jeho dosavadní práci pro Slavii. Byl u velkých úspěchů a rozhodně se zapsal do klubové historie. Přejeme mu do jeho další životní etapy hodně štěstí," uvedl ke konci Nezmara na slávistickém webu samotný Jaroslav Tvrdík.

„Když se řekne Slavia a moje působení v ní, tak se mi jako první vybaví spousta zážitků, které člověku zůstanou do konce života. Právě ony jsou důvodem, proč jsem začal hrát fotbal, a proč ho celý život dělám. Díky tomu, jak se nám tu dařilo, je jich velká spousta," vzpomíná Nezmar a pokračuje: "Neopakovatelnými, životními zážitky byl postup přes Sevillu, účast v Lize mistrů, která znamená pro každý český klub obrovský úspěch. Není samozřejmost. Jsou tam ale i další momenty jako například zisk historického doublu po 70 letech. Vybaví se mi spousta lidí, se kterými si člověk vytvoří vztah. Panovala tu výborná atmosféra, a to jak uvnitř týmu, tak i celého klubu a všem kolegům bych chtěl za spolupráci poděkovat,"

Připomeňme na závěr, že Jiří Bílek, který Nezmara nahradí ve funkci sportovního ředitele, působil v klubu dosud ve sportovním úseku, kde měl zodpovědnost za B-tým, mládež a ženy.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hvězdný fotbalista Suárez je podezřelý, že podváděl při zkoušce z italštiny

22.09.2020 15:17 Italské úřady mají podezření, že hvězdný uruguayský fotbalista Luis Suárez minulý týden podváděl…

Teplický Kučera oslabil svůj tým rapem. Před zápasem vystoupil v pražském…

19.09.2020 12:40 Fotbalové Teplice byly od počátku páteční předehrávky v pražském Edenu jasným papírovým outsiderem,…

Expert O2 TV sport ve studiu v přímém přenosu zkolaboval. Svěcený pohotově…

18.09.2020 21:50 Kritická situace se v pražském Edenu odehrála v pátek večer ještě před začátkem předehrávky 4. kola…

Koronavirus opět zasahuje do programu Fortuna ligy. Objevil se v Příbrami

17.09.2020 21:55 O nadcházejícím víkendu je na programu 4. kolo české fotbalové ligy a původně se v rámci něho…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama