Jágr: Nevím, jestli jestli budu ještě hrát. Minulou sezónu prý podcenil

Nejslavnější český hokejista současnosti Jaromír Jágr přilil olej do ohně spekulací o tom, zda bude pokračovat ve své dlouholeté a bohaté hráčské kariéře. Ve čtvvrtek večer se totiž v pořadu CNN Prima News "Showtime" nechal slyšet, že stále ještě neví, zda bude v příští sezóně pokračovat s hokejem coby hráč. Vrátil se také k uplynuvší sezóně 2019/20, kdy se mu s Kladnem nepodařilo udržet se v extralize. Podle svých slov tuto pro něj zatím poslední sezónu podcenil, když nastupoval s vyšší tělesnou hmotností, než by měl.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Jágr, Jaromír
doporučujeme

"Musím říct, že jsem se ještě nerozhodl, jestli budu hrát, nebo ne. Upřímně musím říct, že jsem minulou sezonu trochu podcenil. Podcenil jsem ji z toho důvodu, že jsem hrál s větší váhou než bych měl hrát," řekl konkrétně v rozhovoru pro "Showtime" Jaromír Jágr.

Hokejista, jenž se může pyyšnit titulem nejproduktivnějšího Evropana v historii kanadsko-americké NHL a také nejlepšího pravého křídla vůbec v této soutěži poté, co jej takto v těchto ohodnotili experti zabývající se NHL, se stal členem kádru svého mateřského Kladna v lednu 2018. Prozradil, že minulou sezónu absolvoval s váhou kolem 117 kilomgramů. "Což je na hokej hrozně moc, proto jsem nepodával takový výkony, který jsem mohl odevzdávat. Hokej se posunul do větší rychlosti, proto mě to trochu limitovalo," vysvětlil Jágr, jenž za 38 zápasů nasbíral 29 bodů (15 gólů a 14 asistencí).

I proto uvedl, že v případě, že bude s kariérou pokračovat i nadále, bude muset na své fyzičce zapracovat a několik kil shodit. "Snažím se víc trénovat. Upravil jsem stravu. Přestal jsem jíst sladký a snažím se omezit i maso. Takže uvidím. Já nemám co ztratit. Sezona začíná, jestli se tedy rozhodnu hrát, za pět měsíců. Nemám co ztratit a uvidím, jak na to bude moje tělo reagovat," řekla legendární "šedesátosmička".

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z devatenácti na šestnáct. I první hokejová liga by měla v budoucnu změnit…

26.05.2020 19:27 Nejen extraliga, ale i první liga by měla dostát v násedujících letech změny herního formátu.…

Další návrh na změnu formátu extraligy. Příští čtyři sezóny by se měla…

25.05.2020 20:10 Třetí návrh na úpravu formátu tuzemské hokejové extraligy přichází od Asociace profesionáních klubů…

NHL se dohraje systémem play-off s 24 týmy. Souhlasila s tím hráčská…

23.05.2020 12:01 Nejslavnější hokejová soutěž světa, kanadsko-americká NHL, je zase o krok blíže k dohrání právě…

Hokejové Znojmo se vrací po devíti letech z Rakouska do české soutěže.…

23.05.2020 10:31 V minulé sezóně svou licenci pro českou druhou ligu zapůjčili znojemští Orli Moravským Budějovicím,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy