Vážná nehoda na Novojičínsku: Mezi osmi zraněnými jsou i děti

Osm lidí, včetně tří dětí ve věku dva a tři roky, ošetřili moravskoslezští záchranáři v sobotu večer po nehodě dvou automobilů nedaleko obce Rybí na Novojičínsku. Dospělí utrpěli těžká či středně těžká zranění, děti měly pouze lehká zranění.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Mluvčí moravskoslezské policie Zlatuše Viačková uvedla, že nehoda se stala na sjezdu u obce Libhošť. Řidič jednoho z vozů pravděpodobně nedal druhému automobilu přednost. Nyní je podezřelý z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.

"Nejvážněji poraněna byla devětačtyřicetiletá žena, která utrpěla poranění hrudníku, břicha, pánve a dolní končetiny," uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl. S těžšími poraněními ji sanitka převezla do ostravské fakultní nemocnice. Dvaasedmdesátiletá žena zůstala po nehodě krátce v bezvědomí a jevila známky otřesu mozku.

"Po ošetření byla předána na chirurgickou ambulanci novojičínské nemocnice. Ve stejném zdravotnickém zařízení byli přijati také ostatní účastníci havárie," řekl.

Čtyřiasedmdesátiletý muž utrpěl poranění horních končetin, třiatřicetiletá žena byla přijata s poraněním hrudníku a dolní končetiny a osmatřicetiletá žena s poraněním horní končetiny. Jejich poranění byla vesměs středně závažná. Tři děti ve věku dvou a tří let byly zasahujícím lékařem vyšetřeny a přepraveny na dětskou ambulanci stejné nemocnice.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Po Česku jezdí více než milion motorek. Češi milují hlavně ty staré

15.09.2019 10:32 Počet motocyklů na českých silnicích se v pololetí meziročně zvýšil o 21.058 strojů na 1,169…

Auto sestřelilo v Přerově dvě dívky přebíhající silnici, zemřely

15.09.2019 09:45 Po srážce s osobním automobilem zahynuly v sobotu večer v Přerově dvě mladé dívky, které přebíhaly…

V Česku bylo loni 91 leteckých nehod, zemřelo 11 lidí

15.09.2019 09:40 Leteckých incidentů v Česku přibývá, loni bylo nahlášeno 91 nehod, což je meziročně o 19 více. O…

Kolaps MHD v centru Prahy. Kvůli poškození troleje nejezdily tramvaje

13.09.2019 15:08 Aktualizováno Kvůli poškození trolejového vedení dnes více než pět hodin nejezdily mezi Masarykovým nádražím a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama