Češi jsou prohnilí a komunisté musí vymřít, stříleli by nás do zad, říká slavný lékař

Neurolog a vysokoškolský pedagog Martin Jan Stránský tvrdí, že demokracie v Česku bude až za desítky let. Je před tím potřeba ale splnit několik podmínek.

Přidejte svůj názor 97 komentářů

Miloš Zeman
doporučujeme

Podle neurologa může být v Česku demokracie nejdříve za dvacet let. Nejprve podle něj ale musí vymřít komunisté a jejich voliči musí změnit názor, řekl v rozhovoru pro Reflex.

Komunisté jsou podle něj "skryté zlo" a stříleli by nás do zad, včetně jejich předsedy Vojtěcha Filipa. Je proto prý klíčové, aby vymřeli.

Stránský také tvrdí, že český národ je zakomplexovaný kvůli své složité historii. Měli bychom naopak být víc tolerantní, mít se rádi a být pozitivnější.

V tom by nám podle něj pomohl dobrý prezident. Od Václava Havla jsme ale prý měli jen ty hlavy státu, které společnost rozdělovaly. A ani Miloš Zeman není výjimkou.

"Za prvé už má věk, za druhé je alkoholik, za třetí má cukrovku, za čtvrté je těžký kuřák a za páté nemůže chodit, aniž by ho někdo držel z obou stran. To neznamená, že nemůže dělat prezidenta, ale není zdravý," uvedl.

Dodal, že Zeman je léčen tak, aby mohl vykonávat svou funkci, podle něj je to ale už rizikový pacient.

Loading...
Vstupte do diskuze (97)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hamáček se pořádně naštval na Čechy: To je nejhlubší dno společnosti

04.04.2020 23:47 Aktualizováno Ministr vnitra a šéf krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) se pořádně naštval. Rozzlobilo ho chování…

Netěsnící respirátory, chybové rychlotesty. Jak je to opravdu s čínskou…

04.04.2020 23:47 Aktualizováno Když byla do České republiky dopravena první část ochranných pomůcek z Číny, náklad na letišti…

Babiš a Havlíček připustili vstup státu do firem v problémech, opozice…

04.04.2020 20:55 Stát by mohl vstoupit do klíčových podniků, pokud by se kvůli ekonomickým dopadům epidemie…

Zeman a jeho poradci podpořili opatření proti koronaviru

04.04.2020 15:48 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman a jeho poradní tým vyslovili podle ministrů vnitra a obrany Jana Hamáčka …

Související:

Právě se děje

Další zprávy