Stydím se za Babiše a Zemana, vlaky smrdí, na D1 nevlezu, účtuje herec Jakub Prachař

Herec Jakub Prachař není spokojený se stavem, v jakém se Česká republika ocitla. Přiznal, že mu vadí nejen dopravní situace, ale i někteří politici.

Přidejte svůj názor 696 komentářů

Jakub Prachař
doporučujeme

Prachař ve vysílání Českého rozhlasu upozornil, že není politolog, ani specialista, aby mohl předpovědět, kam se posune tuzemská politická scéna. Ne se vším je ale spokojený.

Přiznal například, že v dnešní době se těžké se zorientovat. "Ale to je obecný problém politiky, rozmělňovat věci. Aby si větší skupina lidí náhodou nemohla něco myslet, je lepší to roztříštit," uvedl.

Dodal, že je snazší na někoho svalit vinu, než se omluvit. "A když se to neděje ve společnosti, nemůže se to dít ani v politice," míní herec.

Přesto se snaží věci vidět pozitivně. "Já v téhle zemi žiju, platím tady daně, jezdím po silnicích, kde jsou díry, na D1 už nevlezu, tak musím jet vlakem, který má ale zpoždění nebo smrdí jako psí kšíry. Mám pocit, že tahle země je taková roztomilá a že jsme přesně takoví, jací jsme vždycky byli," tvrdí.

O politicích také nemá valné mínění. Přiznal, že se například stydí za prezidenta. "Ale je to můj prezident," dodal jedním dechem. Ani v případě premiéra Andreje Babiše ale není situace o moc odlišná.

"Trošičku se stydím i za toho Andreje. Přijde mi to takové hloupé, nejapné a směšné. Celá ta rétorika je nejapná. Mám pocit, že se vlastně dívám na skeč Monty Pythonů," uvedl.

Loading...
Vstupte do diskuze (696)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko má 4591 nakažených. Odhalených případů covid-19 v neděli výrazně…

06.04.2020 09:07 Aktualizováno V Česku bylo k dnešnímu ránu 4591 lidí nakažených koronavirem. Za neděli stoupl jejich počet o 115,…

Záchranáři pátrali na Zlínsku po mladé ženě, našli ji zraněnou

06.04.2020 08:49 Více než sto hasičů, policistů a členů týmu Rescue SAR Morava pátralo v neděli odpoledne a večer po…

Neotvírejte kanály. Může tam být koronavirus, apelují vodárny na veřejnost

05.04.2020 23:24 Aktualizováno Společnost Ostravské vodárny a kanalizace (OVAK), která dodává vodu přibližně 300.000 lidí v…

Počet nakažených v ČR stále roste. Zemřelo 67 pacientů s covid-19

05.04.2020 21:49 Aktualizováno V Česku se od dnešního rána zvýšil počet zemřelých s nemocí covid-19 o pět na 67. Uzdravených…

Související:

Právě se děje

Další zprávy