Proč jsou tak oblíbené půjčky ihned na účet?

Potřebujete aktuně půjčit peníze na nenadálý výdaj a nevíte, na koho se obrátit? V tom případě vám jistě přijde vhod krátkodobá nebankovní půjčka, kterou vám instituce připíše na účet ještě tentýž den. Disponovat tak s penězi můžete okamžitě, a to dle libosti. (PR článek)

Proč jsou tak oblíbené půjčky ihned na účet?
doporučujeme

Nedostatek financí dokáže potrápit každého. Pokud vás zastihl příval nečekaných výdajů, na které jednoduše nemáte dostatek finančních prostředků, nemusíte se z této situace hroutit a ani žadonit o peníze své příbuzné a kamarády. V dnešní době je totiž k dispozici hned několik online půjček, díky kterým získáte peníze ještě tentýž den na svůj bankovní účet, díky čemuž se vyhnete veškerým následným peripetiím s dluhy i nezaplaceným inkasem.

Proč jsou tyto rychlé půjčky tak moc oblíbené?

Důvodů, proč je právě online půjčka, tak velmi oblíbeným produktem v očích široké veřejnosti, je hned několik. Pojďme se společně podívat, na několik výhod, které tyto rychlé půjčky nabízejí.

  • Rychlost vyřízení je v tomto případě více než rekordní. Peníze mnohdy na svém účtu přivítáte během několika málo minut.
  • O půjčku lze požádat také on-line z pohodlí svého gauče. Nemusíte v žádném případě chodit na pobočku společnosti.
  • Peníze vám společnost mnohdy schválí do několika málo minut. Stačí přitom jen splnit několik podmínek, mezi které patří plnoletost, trvalý pobyt na území ČR a prokázání vaší bonity na základě potvrzení ze zaměstnání či výpisu z bankovního účtu.
  • Půjčka je neúčelová, tudíž ji lze využít k financování čehokoliv.
  • Půjčit si mnohdy mohou také maminky na rodičovské dovolené či senioři a invalidní důchodci.

Co dělat, když nemáte na splátky?

Pokud hovoříme o krátkodobých půjčkách, které jsou do několika minut schváleny a odeslány na váš účet, je splatnost těchto půjček zhruba 7 až 30 dní. Půjčka ihned poté samozřejmě potřebuje splatit. Co ovšem budete dělat v momentě, kdy na splátky nemáte peníze? Půjčku si jednoduše prodloužíte o dobu, jakou uznáte za vhodnou. Velmi často vás za to nebudou čekat žádné poplatky navíc. Valná většina nebankovních půjček je totiž tak flexibilní, že se přizpůsobí přesně vašim požadavkům a v momentě, kdy se tak v průběhu splácení dostanete do finanční tísně, není problém půjčku prodloužit o potřebnou dobu.

Na ručitele i zástavu majetku zapomeňte

Dobám, kdy bylo třeba si k žádosti o půjčku přizvat také ručitele či mít k dispozici nemovitost k zástavě, již dávno odzvonilo. Dnes již není zapotřebí disponovat ručitelem ani zastavovat majetek. Nebankovní půjčky jsou tedy velmi praktickou možností, jak si půjčit peníze bez většího rizika.

Půjčit si pár tisíc korun do výplaty se hodí

Krátkodobá nebankovní půjčka, kterou vám společnost připíše na účet během několika málo minut, je velmi vhodným řešením v momentě, kdy nemáte peněz nazbyt, a to například do další výplaty. Půjčit si často totiž můžete 1.000 Kč anebo i 30.000 Kč. Praxe je ovšem taková, že si lidé velmi často půjčují menší částky, a to třeba i opakovaně. Díky tomu mají větší jistotu v tom, že své závazky splatí v termínu.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

MALL Pay a jejich skipovací karta: až 50 000 na 50 dní zdarma, věrnostní…

30.10.2020 18:57 Rádi nakupujete kreditní kartou, ale máte pocit, k pohodlí ještě něco chybí? Možná vás zaujme nová…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama