Muž podle policie týral svou matku. Házel jí pod nohy petardy, nahlas pouštěl hudbu

Hlasitým pouštěním hudby či házením petard pod nohy týral podle policistů téměř rok svou osmašedesátiletou matku sedmačtyřicetiletý muž z Jesenicka. Seniorka jeho chování, které vyústilo i ve fyzické napadení, snášela řadu měsíců. Nakonec se ze svého rodinného domu odstěhovala.

Stáří, ilustrační fotografie
doporučujeme

Policisté muže nyní obvinili z týrání osoby žijící ve společném obydlí, sdělila dnes ČTK mluvčí jesenické policie Tereza Neubauerová. Muži hrozí až osm let vězení.

Případ se stal v jedné menší obci na Jesenicku. Muž ženu podle kriminalistů fyzicky napadal a psychicky týral nejméně od prosince loňského roku do letošního srpna.

Policie uvedla, že muž schválně pouštěl hlasitě hudbu, nechával téct vodu, aby matka platila vysoké účty za vodu, házel jí pod nohy petardy, vulgárně jí nadával či po ní plival. Při některých incidentech seniorku údajně fyzicky napadl.

Rodinný dům obviněný s matkou obýval i přesto, že na chod domácnosti nepřispíval ani korunou a nestaral se o údržbu domu. "Protože se žena svého syna bála, vše snášela, neodporovala mu a raději se mu co nejvíce vyhýbala. Spory se vystupňovaly až do té míry, že soužití se synem se pro seniorku stalo neúnosné a z domu se odstěhovala," dodala mluvčí.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pozor na podvod. V Česku se šíří další phishingová zpráva, nabízí kupony

27.10.2020 10:21 Komunikačními aplikacemi WhatsApp a Messenger se mezi českými uživateli šíří podvodná phishingová…

Prymula má ochranku. Na ministerstvo zdravotnictví přišel dopis s neznámou…

26.10.2020 13:24 Aktualizováno Na ministerstvo zdravotnictví dnes ráno přišel dopis obsahující neznámou látku. Na twitteru to…

Nejvyšší soud potvrdil uprchlému Rusovi trest za nehodu v Praze

26.10.2020 08:37 Nejvyšší soud odmítl dovolání uprchlého Rusa Olega Gubina, jenž si má odpykat devět let ve vězení…

Recidivista se vloupal do 17 kadeřnictví a salonů krásy, škoda 400 tisíc

23.10.2020 08:52 Policisté obvinili jednapadesátiletého recidivistu z Ostravy ze 17 vloupání, převážně do…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama