Žena psala každý den mrtvému otci. Po čtyřech letech přišla odpověď

Třiadvacetiletá Chastity Pattersonová z Newportu z Arkansasu každý den psala svému zesnulému otci sms zprávy na jeho mobilní telefon. Před několika dny ale zůstala v šoku, poprvé jí totiž přišla odpověď.

Chastity Patterson
doporučujeme

"Ahoj tati. To jsem já, zítra mě opět čeká těžký den," napsala Chastity v sms zprávě, kterou tak, jako poslední čtyři roky, zaslala na telefonní číslo, které měl před smrtí její otec.

Dívka v sms zprávě dále hovořila o tom, jak absolvovala školu a vyhrála boj s rakovinou. Pak ale přišel šok, když jí zapípal telefon a ona na displeji viděla odpověď.

"Ahoj zlato. Nejsem tvůj otec, ale dostávám všechny tvé zprávy a pokaždé se těším na další. Mé jméno je Brad a v srpnu 2014 jsem přišel o dceru při autonehodě. Tvoje zprávy mě udržely při životě," stálo v odpovědi.

Muž jí dále napsal, že ho mrzí, že přišla o někoho blízkého. "V posledních letech jsem sledoval, jak rostete a čím si procházíte, celou tu dobu jsem vám chtěl napsat, ale nechtěl jsem vám zlomit srdce," psal dále muž.

Konverzaci dívka zveřejnila na sociální síti a odpověď muže považuje jako znamení, že je vše jak má být a že má nechat svého otce "odpočívat".

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Šerpa Ang Rita (†72), s nímž první Čechoslováci dobyli Everest

21.09.2020 15:51 Ve věku 72 let zemřel jeden z nejznámějších nepálských horolezců, Šerpa Ang Rita. Proslavil se tím,…

Sbírky Rudolfa II. byly pověstné. Co obsahovaly a co se s nimi stalo?

20.09.2020 19:52 Aktualizováno Je všeobecně známo, že císař Rudolf II. sbíral umělecké a historické předměty či kuriozity.…

Co se vařilo a jedlo na středověkých hradech? Tehdejší menu vás zřejmě…

19.09.2020 17:29 Aktualizováno Divoké hony za zvuků lesních rohů a bohaté hostiny plné masa ve velkých síních. To je jistě to, co…

Pringles jsou pohromou recyklace. Známé lupínky dostanou ekologičtější obal

19.09.2020 13:15 Kdo by neznal křupavé lupínky, které při otevření udělají charakteristické „pop“. Pringles od…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama