Žena psala každý den mrtvému otci. Po čtyřech letech přišla odpověď

Třiadvacetiletá Chastity Pattersonová z Newportu z Arkansasu každý den psala svému zesnulému otci sms zprávy na jeho mobilní telefon. Před několika dny ale zůstala v šoku, poprvé jí totiž přišla odpověď.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Chastity Patterson
doporučujeme

"Ahoj tati. To jsem já, zítra mě opět čeká těžký den," napsala Chastity v sms zprávě, kterou tak, jako poslední čtyři roky, zaslala na telefonní číslo, které měl před smrtí její otec.

Dívka v sms zprávě dále hovořila o tom, jak absolvovala školu a vyhrála boj s rakovinou. Pak ale přišel šok, když jí zapípal telefon a ona na displeji viděla odpověď.

"Ahoj zlato. Nejsem tvůj otec, ale dostávám všechny tvé zprávy a pokaždé se těším na další. Mé jméno je Brad a v srpnu 2014 jsem přišel o dceru při autonehodě. Tvoje zprávy mě udržely při životě," stálo v odpovědi.

Muž jí dále napsal, že ho mrzí, že přišla o někoho blízkého. "V posledních letech jsem sledoval, jak rostete a čím si procházíte, celou tu dobu jsem vám chtěl napsat, ale nechtěl jsem vám zlomit srdce," psal dále muž.

Konverzaci dívka zveřejnila na sociální síti a odpověď muže považuje jako znamení, že je vše jak má být a že má nechat svého otce "odpočívat".

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Marek Eben nemá v televizi co dělat? Po drsném útoku na moderátora to…

12.11.2019 22:10 Aktualizováno Oceňovaný filmový kritik Kamil Fila se zaměřil na problematiku slavných českých moderátorů. ten…

Noční můra důchodců? Omyl, varují lékaři, za Alzheimera vděčíte dětství

12.11.2019 22:00 Aktualizováno Více, než 30 milionů lidí na světě trpí Alzheimerovou nemocí. Medicína na ní zatím nezná žádný…

Řídit Boeing může v centru Prahy každý? Naučíte se to za pár minut

12.11.2019 21:06 Milovníci letectví se dočkali opravdu věrného simulátoru, na kterém si může každý vyzkoušet, jaké…

Událost, která mohla změnit dějiny. Stačilo pár minut a svět by dnes…

12.11.2019 11:59 Píše se 8. listopad roku 1939. Nacistický vůdce Adolf Hitler právě vchází do sálu mnichovské…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama