Přestup Schicka za nižší částku, ovšem s okamžitou úhradou. To požaduje AS Řím

Kolem možného přestupu českého reprezentanta Patrika Schicka z římského AS do německého Lipska se poslední dobou šíří čím dál více spekulací o tom, za kolik je ochoten římský celek svého útočníka do Německa prodat. Nejprve se v této souvislosti mluvilo o 29 milionech eur, nyní to vypadá, že se obě strany v jednání zastavily na možném snížení částky o 3 miliony eur, tedy na 26 milionů eur. V takovém případě však AS Řím po Lipsku, ve kterém Schick pro zatím pouze hostuje, okamžitou úhradu této částky.

Přidejte svůj názor

AS Řím hraje italskou Serii A.
doporučujeme

Připomeňme, že čtyřiadvacetiletý český fotbalista Patrik Schick přišel do Lipska z AS Řím loni v září na hostování s tím, že pokud se s německým klubem podaří kvalifikovat do Ligy mistrů, může Schick pomýšlet i na přestup do tohoto bundesligového klubu. Nyní by tuto opci německý klub využil daleko dříve než po konci této sezóny, přičemž k tomu výrazně přispěla i aktuální pandemie koronaviru nepochybně doprovázená ekonomickou krizí.

Od doby, kdy se Schick v Lipsku poprvé objevil, nastoupil za tento německý klub do 19 zápasů, ve kterých dokázal vstřelit sedm branek a nejen díky tomu dopomohl Lipsku do čtvrtfinále Ligy mistrů 2019/20.

Mimochodem, zmiňovaná opce obsažená ve smlouvě Patrika Schicka s AS Řím, kterému stále český fotbalista patří, byla stanovena částka na případný tvrdý přestup na oněch 29 milionů eur (cca. 791 milionů korun). Klub ze Saska však požadoval právě kvůli očekávajícím ekonomickým potížím snížení této částky až o 20 milionů eur.

Nyní tedy přichází AS Řím s nabídkou snížení této částky o zmiňované 3 miliony eur s tím, že by se takováto snížená částka měla uhradit okamžitě.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zloději "vybílili" byt slavného fotbalisty. Přišel o peníze, šperky a…

31.05.2020 12:13 O cennosti za více než půl milionu liber (15 milionů korun) přišel útočník Manchesteru City Rijád…

Španělská fotbalová liga začne 11. června. Prvním zápasem po pauze bude…

30.05.2020 11:01 Na datum 11. června se od pátečního večera mohou těšit španělští fotbaloví fanoušci. Tamní…

Anglická Premier League bude pokračovat 17. června, italská Serie A o tři…

28.05.2020 23:06 Další evropské fotbalové TOP soutěže ohlásily datum svého restartu. Ve čtvrtek tak učinili v Anglii…

Po Bundeslize se rozjede další elitní fotbalová liga. Od 8. června začne…

23.05.2020 16:02 I ve Španělsku už vědí, jak dlouho se mají těšit na restart jejich nejvyšší fotbalové soutěže.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy