První dáma USA Melania Trumpová volila na Floridě bez roušky

První dáma Spojených států Melania Trumpová dnes volila v Palm Beach na Floridě, nedaleko letoviska Mar-a-Lago, které vlastní její manžel, prezident Donald Trump. Informovala o tom agentura AP.

Melania Trumpová
doporučujeme

Na dotaz, proč nevolila společně se svým chotěm minulý týden Melania s úsměvem odpověděla: "Je den voleb, takže jsem chtěla přijít hlasovat dnes." Podle agentury AP byla jediná, kdo při vstupu do budovy rekreačního střediska Mortona a Barbary Mandelových, kde se nachází volební místnost, neměla roušku. Zda si ji nasadila přímo ve volební místnosti podle AP není jasné.

Sám prezident Trump již dříve využil na Floridě možnosti předčasného hlasování a před kamerami poté řekl: "Hlasoval jsem pro chlápka jménem Trump."

Podle informací televize CNN k dnešnímu ránu hlasovalo v předstihu na Floridě více než devět milionů voličů, což je asi 95 procent z volební účasti v tomto státě před čtyřmi lety.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Je čas dospět. EU se musí stát politickým a vojenským hráčem, apeluje…

03.12.2020 00:01 NÁZOR - Pocit úlevy evropských politických elit ze zvolení Joe Bidena americkým prezidentem byl…

Trump znovu útočí na právní ochranu provozovatelů sociálních sítí

02.12.2020 21:59 Aktualizováno Prezident USA Donald Trump pohrozil, že bude vetovat každoroční rozpočtový zákon ministerstva…

Covid: Nákaz a úmrtí v USA po dlouhém svátečním víkendu opět přibývá

02.12.2020 21:14 Aktualizováno Spojené státy zažívaly od čtvrtečního Dne díkůvzdání pokles denních statistik o vývoji epidemie…

Upravený Boeing 737 MAX dokončil první let s cestujícími

02.12.2020 20:56 Zástupci médií si dnes mohli jako první cestující vyzkoušet let upraveným letadlem Boeing 737 MAX.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama