Rodiče odvezli do nemocnice chlapce s virózou. Tím začal nejhorší zážitek v životě

Rodiče šestiletého chlapce z amerického státu Utah za sebou mají hororovou zkušenost. Poté, co chlapec začal zvracet, ho odvezli k lékaři s podezřením na virózu. Nakonec se zjistilo, že za jeho potížemi stojí něco úplně jiného.

Ilustrační foto
doporučujeme

Rodiče Blake a Aubrey si všimli, že se s chlapcem něco děje, když začal odmítat sladkosti. V průběhu následujících 24 hodin začal nevolností, zvracel a bolel ho žaludek.

Odvezli ho proto do nemocnice, kde podstoupil rentgen žaludku. Ke zděšení rodičů i lékařského personálu snímky ukázaly, že chlapec spolknul populární hračku figdet spinner.

Jak se chlapci podařilo sníst hračku, kterou by nedokázal pozřít ani dospělý, je záhadou. V jeho střevě se ale celkem 14 magnetů, které chlapci způsobily obrovské bolesti.

Chlapec proto podstoupil okamžitou operaci, při níž mu byla hračka vyjmuta. Ze záhadných důvodů se ale jeho stav nelepšil, střeva se nezačala regenerovat a horečky neustupovaly. 

Lékaři proto provedli druhou operaci, při níž chlapci vyjmuli slepé střevo. Ve střevech se ale nadále držela infekce, která se nehojila. Následovala třetí operace, při níž byla střeva vyčištěna a rána ošetřena.

Kvůli sérii zákroků se lékaři rozhodli chlapce nezašívat a nechat přístup k ráně otevřený, aby kvůli každému čištění nemuseli chlapce operovat. Tento způsob je obvykle velmi bolestivý. 

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na severu Kalifornie vypukly nové požáry: Zahynuli tři lidé, plameny ničí…

29.09.2020 10:36 Masové evakuace, značné materiální škody a také oběti na životech přinesly v posledních dvou dnech…

Covid-19 patří mezi nejvážnější hrozby pro veřejné zdraví: Obětí už je…

29.09.2020 09:04 Aktualizováno Celosvětový počet úmrtí s onemocněním covid-19 překonal hranici jednoho milionu. Vyplývá to z…

Muž držel rukojmí ve městě Salem: Vyjednávání se nezdařilo, zemřelo…

29.09.2020 08:16 Ve městě Salem, hlavním městě amerického státu Oregon, zemřelo při zásahu policie během střelby…

Trump se vyhýbá placení daní. Je stále víc ve střetu zájmů, zjistil The…

28.09.2020 18:52 Aktualizováno Americký prezident Donald Trump dnes odmítl tvrzení listu The New York Times (NYT), že za…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama