Rodiče odvezli do nemocnice chlapce s virózou. Tím začal nejhorší zážitek v životě

Rodiče šestiletého chlapce z amerického státu Utah za sebou mají hororovou zkušenost. Poté, co chlapec začal zvracet, ho odvezli k lékaři s podezřením na virózu. Nakonec se zjistilo, že za jeho potížemi stojí něco úplně jiného.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Rodiče Blake a Aubrey si všimli, že se s chlapcem něco děje, když začal odmítat sladkosti. V průběhu následujících 24 hodin začal nevolností, zvracel a bolel ho žaludek.

Odvezli ho proto do nemocnice, kde podstoupil rentgen žaludku. Ke zděšení rodičů i lékařského personálu snímky ukázaly, že chlapec spolknul populární hračku figdet spinner.

Jak se chlapci podařilo sníst hračku, kterou by nedokázal pozřít ani dospělý, je záhadou. V jeho střevě se ale celkem 14 magnetů, které chlapci způsobily obrovské bolesti.

Chlapec proto podstoupil okamžitou operaci, při níž mu byla hračka vyjmuta. Ze záhadných důvodů se ale jeho stav nelepšil, střeva se nezačala regenerovat a horečky neustupovaly. 

Lékaři proto provedli druhou operaci, při níž chlapci vyjmuli slepé střevo. Ve střevech se ale nadále držela infekce, která se nehojila. Následovala třetí operace, při níž byla střeva vyčištěna a rána ošetřena.

Kvůli sérii zákroků se lékaři rozhodli chlapce nezašívat a nechat přístup k ráně otevřený, aby kvůli každému čištění nemuseli chlapce operovat. Tento způsob je obvykle velmi bolestivý. 

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

USA vyšlou vojáky do Saúdské Arábie. Válka s Íránem je na spadnutí?

21.09.2019 12:40 Aktualizováno Šéf Bílého domu Donald Trump schválil vyslání amerických vojáků do Saúdské Arábie a Spojených…

Princ Andrew čelí obvinění. Zneužil mě v koupelně a ložnici, tvrdí…

21.09.2019 12:04 Pětatřicetiletá Američanka obviňuje britského prince Andrewa, že ji coby 17letou dívku zneužil.…

Největší klimatická stávka v dějinách. Dorazily čtyři miliony lidí, chlubí…

21.09.2019 09:25 Více než čtyři miliony lidí se podle mladé švédské ekologické aktivistky Grety Thunbergové zapojily…

Podezřelý telefonát na Ukrajinu. Co žádal Trump od Zelenského?

21.09.2019 07:49 Nadějný demokratický uchazeč o Bílý dům Joe Biden vyzval amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama