Policie hledá svědky tragické nehody ve Slaném, při které zemřelo dítě

Policie hledá svědky úterní nehody ve Slaném na Kladensku, při které zemřelo dítě. Obviněn zatím nikdo nebyl, řekla dnes ČTK mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

policie
doporučujeme

Autobus při nehodě najel na autobusovém nádraží do zastávky, u které stáli lidé. Havárii nepřežil sedmiletý chlapec, další tři lidé jsou zranění.

"V této chvíli je nehoda šetřena jako podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti," uvedla mluvčí. V případě prokázání viny a odsouzení za to může hrozit až šestiletý trest a také zákaz činnosti. Zda mohla být příčinou nehody technická závada, určí odborné expertizy.

Autobus havaroval 9. června po poledni na autobusovém nádraží v centru Slaného. Policejní vyšetřovatel žádá svědky, kteří byli v době nehody na místě a mohli by svým svědectvím objasnit průběh kolize, aby se přihlásili na telefonním čísle 974 873 330 nebo využili bezplatnou linku 158.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Karlovarsku se srazily vlaky. Dva mrtví a 24 zraněných, zadržen…

07.07.2020 22:19 Aktualizováno Dva mrtvé a 24 zraněných, z toho devět se středními a těžkými zraněními si vyžádala dnešní čelní…

Vykolejený vlak u Mariánských Lázní: Strojvůdce o snížené rychlosti…

07.07.2020 12:00 Strojvůdce nákladního vlaku, který vloni 28. července vykolejil u Mariánských Lázní, nevěděl, že v…

Tragický víkend na silnicích: od pátku do neděle zemřelo 14 lidí

07.07.2020 01:10 Aktualizováno Uplynulý víkend se stal nejtragičtějším na českých silnicích od začátku letošního roku. Od pátku do…

Řidič auta vjel do tunelu pro tramvaje, nadýchal přes tři promile

06.07.2020 18:05 Řidič osobního automobilu vjel v neděli večer do tunelu pro tramvaje na pražském Barrandově. Na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy