Záhada na kolejích: Vlak narazil do odstaveného auta, osádka se "vypařila"

Ve Starém Kolíně na Kolínsku dnes ráno narazil vlak do prázdného auta odstaveného na kolejích. Nikdo se nezranil, kvůli nehodě byl zastaven provoz na trati Kolín-Pardubice. Doprava na železnici byla dnes ráno přerušena také na trati Praha-Benešov, na které u Mirošovic vlak srazil a usmrtil člověka, řekla policejní mluvčí Lucie Nováková.

Vlaky
doporučujeme

Událost ve Starém Kolíně se stala kolem 6:00, auto podle Novákové stálo na kolejích nedaleko železničního přejezdu. Policisté zjišťují, jak se tam dostalo.

"Osádka osobního vozidla v době střetu na místě nebyla. Nikdo z cestujících ve vlaku nebyl zraněn a dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní," uvedla Nováková.

Po 07:00 začaly vlaky úsekem projíždět po jedné koleji, cestující museli počítat se zpožděním. "Kolem 10:30 byl provoz plně obnoven," řekla ČTK mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová.

Ve Středočeském kraji byl ráno přerušený provoz na železnici také mezi Strančicemi a Senohraby u Prahy. Nováková uvedla, že vlaková souprava kolem 6:30 srazila muže u Mirošovic, střet nepřežil. Po 07:30 byl obnoven provoz na jedné z kolejí a od 09:30 tudy vlaky jezdily již bez omezení.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragické nehody v ČR: Řidič nepřežil náraz do zdi, svodidla se stala…

19.09.2020 20:25 Osobní vůz u Vlasatic na Brněnsku dnes v podvečer vyjel ze silnice a narazil do zdi, řidič střet…

Hromadná nehoda na Třebíčsku: Jeden mrtvý, mezi zraněnými jsou děti

19.09.2020 15:12 Aktualizováno Při dopravní nehodě tří osobních a jednoho nákladního automobilu zemřel dnes před polednem na…

V Kunovicích se srazil spěšný vlak s traktorem, pět zraněných

18.09.2020 20:34 Aktualizováno Na přejezdu v Kunovicích na Uherskohradišťsku se dnes odpoledne srazil spěšný vlak Českých drah s…

Provoz některých vlaků mezi ČR a Slovenskem bude omezen

18.09.2020 20:02 Aktualizováno Provoz některých mezistátních vlaků mezi Českou republikou a Slovenskem bude omezen, rozhodnutí se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama