Petr Čtvrtníček onemocněl covidem-19, údajně leží na JIP v nemocnici

Nákaza koronavirem se nevyhýbá ani známým osobnostem. Herec a humorista Petr Čtvrtníček musel být dle dostupných informací hospitalizován v nemocnici s těžkým průběhem nemoci covid-19.

Petr Čtvrtníček
doporučujeme

Petru Čtvrtníčkovi měli onemocnění diagnostikovat minulý týden. Podle zdroje webu blesk.cz ho ve středu sanitka převezla do nemocnice, kde leží na jednotce intenzivní péče a je napojený na dýchací přístroj.

Pozitivní nález u jednoho ze zaměstnanců na webu potvrdilo Divadlo Na zábradlí s tím, že je nuceno zrušit všechny inscenace do 27. září. Známý srandista si měl již dříve blízkým stěžovat na bolest kloubů i další příznaky.

Čtvrtníček není první známou tváří, která je kvůli nákaze koronavirem hospitalizována. Do nemocnice už musela například i zpěvačka Hana Zagorová, ta už se však z nemoci covid-19 zotavila.

Laboratoře v ČR ve čtvrtek odhalily 2913 nových případů koronaviru. Je to druhý nejvyšší denní nárůst od začátku epidemie, minulý čtvrtek přibylo více než 3100 případů. V zemi je nyní 30.425 nakažených, většina s mírným průběhem nemoci. Stále ale roste počet hospitalizovaných a přibývá také lidí, kteří s covidem-19 zemřeli.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Většina Čechů je navzdory covidu se svým životem spokojena, ukázal průzkum

30.10.2020 18:15 Se svým životem jsou spokojeny dvě třetiny Čechů. Nespokojeno je zhruba deset procent lidí a…

Pardubice prosí rodiče, aby neposílali děti do mateřských škol

30.10.2020 17:47 Město Pardubice požádalo rodiče předškolních dětí, aby je pokud možno přestali dávat do mateřských…

Hejnová a Česká pošta uzavřely smír ve sporu o známku

30.10.2020 08:40 Atletka Zuzana Hejnová a Česká pošta uzavřely smír ve sporu, který se týkal známky vydané k…

Musíte při zákazu nočního vycházení ven? Noste dokument, který váš pobyt…

29.10.2020 22:00 Aktualizováno Vybíjejí si na nich vztek. Strážníci v metropoli se po vyhlášení dalších vládních restrikcí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama