Skupina Mirai měla nehodu: Sedm zraněných, zasahoval i vrtulník

Skupina Mirai se připletla do vážné automobilové nehody! Na sociálních sítích se v neděli objevilo video, na kterém se kapela fanouškům přímo z dálnice D4 vysvětluje, že měla i se svým týmem nehodu! Sedm lidí bylo zraněno, z toho jedna žena těžce.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Skupina Mirai měla po cestě na koncert nehodu
doporučujeme

Skupina Mirai má za sebou hodně krušný víkend. Při cestě na koncert do Ústí nad Labem měla jedna z jejích dvou dodávek vážnou nehodu. Kluci tedy museli své vystoupení zrušit, za což se fanouškům moc omlouvali.

„Nazdar, nemáme úplně dobré zprávy. Dneska v Ústí koncert padá, protože tým, který jel druhou dodávkou, měl autonehodu. Už odjeli do nemocnice, snad jsou jako v pohodě. Akorát Monika má trošku větší problém s nohou, tak snad se to dá všechno do kupy," vysvětluje na videu  frontman kapely Mirai Navrátil (27). Manažerka Monika dokonce musela být z auta vyprošťována a s místa ji transportoval vrtulník.

Je jasné, že v takovou chvíli členové skupiny neměli na vystupování myšlenky. „My za nima jedeme za chvíli do špitálu. Každopádně dnešní koncert padá a dívejte se, jak dopadla dodávka. Můžeme děkovat pánu Bohu, že to všichni přežili. Takže jim držte palce a my to jdeme odklízet," dodává Navrátil.

Nehoda si vyžádala sedm zraněných, poškozeny byly nejen plechy, ale i hudební nástoje, se kterými Mirai vystupuje. K nehodě došlo na 22. kilometru dálnice D4 ve směru na Prahu. Dodávka skupiny, ve které jeli kromě Moniky i technici, se střetla se dvěma osobními auty. „Šlo pravděpodobně o nějaké nedobrzdění, zatím se to řeší. V naší dodávce jelo pět kluků, kteří byli spíš vyděšení. Manažerka měla zaklíněnou nohu,“ vysvětlil pro Novinky.cz Navrátil.

Mirai o něco později zveřejnila i fotku s Monikou přímo z nemocnice. Jak se zdá, manažerka se ze všeho dostane bez následků. „Co Tě nezabije, to Tě posílí. Díky Andělům strážným," oddechla si kapela. 

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Konec obřích pand a bublifuků v centru Prahy. Nová vyhláška rázně omezuje…

20.09.2019 07:23 V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané…

Eva Holubová, Josef Klíma a další celebrity hlásí: Jdeme do stávky. Je to…

20.09.2019 00:09 Aktualizováno Řada známých českých osobností se rozhodla podpořit celosvětovou stávku za klima, která se bude…

Hasiči v Liberci likvidují požár spalovny, museli se probourat do "bunkru"

19.09.2019 17:47 Aktualizováno V Liberci hasiči z 11 jednotek dnes celý den likvidovali požár odpadu ve spalovně Termizo, která…

Zákeřný lymfom: Rakovina mízních uzlin začíná nenápadně, každý den…

19.09.2019 17:40 Aktualizováno Nádorem mízních uzlin neboli lymfomem onemocní v ČR každý den pět pacientů, ročně je to asi 1800.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama