Míra tuposti mě překvapila, říká Kupka z ODS. Slovně ho napadl manžel Jermanové

Blížící se volby do krajských zastupitelstev a Senátu jsou na spadnutí a o různé podpásovky není nouze. Do opozičního poslance a kandidáta na hejtmana Martina Kupku (ODS) se například opřel manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO), který mu adresoval nevybíravá slova na sociální síti.

Martin Kupka
doporučujeme

Incident odstartovala fotografie na Kupkově facebookovém profilu, kam v poslední době pravidelně přidává příspěvky ze svých cyklistických výletů ve středních Čechách, kde usiluje o funkci hejtmana.

Právě u takového příspěvku, v němž si opoziční kandidát nemůže vynachválit výhledy na horu Blaník, připojil manžel jeho sokyně, hejtmanky a místopředsedkyně ANO Pokorné Jermanové, následující vzkaz.

"Dobrý den pane Kupka, připadá mi, že jste objevil zrovna kopec. Je mi z vás na blití a ještě vedle sebe toho knírače. Parta buzerantů,“ napsal soupeři své ženy Jakub Pokorný. Svůj post pak následně smazal. 

Kupka si s tím každopádně příliš hlavu nelámal a pro redakci serveru CNN Prima NEWS se pouze nechal slyšet, že je úroveň Pokorného komentáře tak zoufalá, že se k ní ani nelze vyjádřit. "Míra tuposti v tomto případě mě fakt překvapila. Jestli chtějí tímto způsobem vést kampaň, tak se máme na co těšit," podotkl. 

Pokorný je mediálně známý už z dřívějška. Profesí kadeřník a manžel středočeské hejtmanky byl se svou chotí kritizován, že využívá jednoho ze služebních vozů, které jsou ale určeny pouze hejtmanům. Na tiskové konferenci se pak nechal slyšet, že svou paní požádal, aby se auta zbavila a že se už "žádného předmětu Středočeského kraje ani nedotkne", vyjma své ženy.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Summit EU by se podle Babiše měl věnovat Bělorusku, Litva chce sankce…

01.10.2020 09:55 Premiér Andrej Babiš (ANO) se chce během dnes začínajícího summitu EU vrátit k situaci v Bělorusku.…

Volby 2020: 40 kandidujících nezveřejnilo ve lhůtě dárce v kampani

01.10.2020 09:47 Sedmnáct stran a hnutí kandidujících do krajských voleb a 23 subjektů kandidujících do senátních…

Orbán nepochodil. Babiš odmítá řešit jeho výzvu k rezignaci Jourové

01.10.2020 09:04 Premiér Andrej Babiš (ANO) neplánuje během evropského summitu, který dnes začíná v Bruselu, jednat…

Rozhodnuto: V Česku bude od pondělí znovu platit nouzový stav

30.09.2020 22:08 Aktualizováno V Česku začne od pondělí 5. října opět platit nouzový stav, má zabránit šíření epidemie koronaviru.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama