Jaký bude premiér Jaromír Soukup? Zanedlouho se to dozvíte, vzkázal miliardář

Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, přichází s novým projektem. Chce zaujmout diváky novým seriálem Premiér. Půjde o satirický sitcom, který bude zobrazovat činnost politiků na nejvyšší úrovni. Hlavní roli předsedy vlády v něm ztvární sám Soukup. Premiérový díl bude uveden ve středu.

Jaromír Soukup
doporučujeme

Majitel TV Barrandov vystupuje v pořadech Týden s prezidentem či Kauzy Jaromíra Soukupa v roli moderátora. Teď si podnikatel vyzkouší herectví. „Fiktivní premiér na fiktivním Úřadu vlády řeší strategické i běžné administrativní záležitosti nekompromisně a tvrdě, ale v soukromí se stává jiným člověkem. A tím premiérem budu JÁ. Tedy, aby bylo jasno: já budu hrát pana premiéra,“ napsal na Facebook o své roli.

Seriál by měl mít formát sitcomu. „Novinkou je sitcomový seriál „PREMIÉR“ - politická satira z prostředí vysoké politiky, která paroduje a vtipně zobrazuje, jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie,“ vysvětlil.

Ohlasy od uživatelů pod facebookovým příspěvkem jsou negativní. Lidé si myslí, že se Soukup angažuje v příliš mnoha pořadech na vlastní televizi.

V letošním roce založil i politické hnutí List Jaromíra Soukupa (LJS). V dubnu oznámil, že bude kandidovat na prezidenta v roce 2023. Podobným způsobem v minulosti získal popularitu u veřejnosti současný prezident Ukrajiny Volodomyr Zelenskyj.

Seriál se bude vysílat v hlavním vysílacím čase. „Jaký bude? Půjde mu o dobro státu, nebo jen o vlastní kapsu? To se dozvíte už zanedlouho. Seriál startuje ve středu ve 20:05 hodin,“ dodal na závěr.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V kvalitě života je Česko na 25. místě. Nejlépe se žije ve Finsku

10.09.2020 21:50 Česko letos kleslo na žebříčku kvality života meziročně o jednu příčku na 25. místo ze 163…

Problém totality nejsou jen zavřené hranice. Lidé se báli, připomíná…

24.08.2020 08:17 Jestli existuje něco, co přímo vystihuje totalitu, pak jsou to její snahy ovládnout všechny bez…

Ohňostrojnou Ódu na šťastný let předvedli pětinásobní vítězové přehlídky…

23.08.2020 05:23 Designéři Jaroslav Štolba a Jan Neděla z Flash Barrandov SFX nešetřili při sobotním galafinále…

Průkopník moderní architektury Loos má v rodném Brně památník

20.08.2020 21:25 Průkopník moderní architektury Adolf Loos má v rodném Brně nový památník. Dnešní slavnostní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama