Jaký bude premiér Jaromír Soukup? Zanedlouho se to dozvíte, vzkázal miliardář

Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, přichází s novým projektem. Chce zaujmout diváky novým seriálem Premiér. Půjde o satirický sitcom, který bude zobrazovat činnost politiků na nejvyšší úrovni. Hlavní roli předsedy vlády v něm ztvární sám Soukup. Premiérový díl bude uveden ve středu.

Přidejte svůj názor 86 komentářů

Jaromír Soukup
doporučujeme

Majitel TV Barrandov vystupuje v pořadech Týden s prezidentem či Kauzy Jaromíra Soukupa v roli moderátora. Teď si podnikatel vyzkouší herectví. „Fiktivní premiér na fiktivním Úřadu vlády řeší strategické i běžné administrativní záležitosti nekompromisně a tvrdě, ale v soukromí se stává jiným člověkem. A tím premiérem budu JÁ. Tedy, aby bylo jasno: já budu hrát pana premiéra,“ napsal na Facebook o své roli.

Seriál by měl mít formát sitcomu. „Novinkou je sitcomový seriál „PREMIÉR“ - politická satira z prostředí vysoké politiky, která paroduje a vtipně zobrazuje, jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie,“ vysvětlil.

Ohlasy od uživatelů pod facebookovým příspěvkem jsou negativní. Lidé si myslí, že se Soukup angažuje v příliš mnoha pořadech na vlastní televizi.

V letošním roce založil i politické hnutí List Jaromíra Soukupa (LJS). V dubnu oznámil, že bude kandidovat na prezidenta v roce 2023. Podobným způsobem v minulosti získal popularitu u veřejnosti současný prezident Ukrajiny Volodomyr Zelenskyj.

Seriál se bude vysílat v hlavním vysílacím čase. „Jaký bude? Půjde mu o dobro státu, nebo jen o vlastní kapsu? To se dozvíte už zanedlouho. Seriál startuje ve středu ve 20:05 hodin,“ dodal na závěr.

Loading...
Vstupte do diskuze (86)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Chcete se mít v důchodu dobře? Studie ukázala, kam se musíte odstěhovat

13.10.2019 22:10 Aktualizováno Myslíte si, že vás čeká po odchodu do důchodu v Česku nejistá budoucnost? Stále rozšířenějším…

Dusno kvůli Xaveru Veselému: Videa pro Hrad? Hrušínský i Wollner to…

09.10.2019 19:55 Internetová televize XTV, kde působí moderátor Luboš Xaver Veselý, uzavřela s Pražským hradem…

Netflix bude v češtině. Giganti startují boj o českého diváka

05.10.2019 21:46 Aktualizováno Když máte doma Apple TV a podíváte se na aplikaci Netflix, uvidíte ilustrační screenshoty z českého…

Proč je Česko rájem houbařů? Odpověď skrývají zákony

05.10.2019 21:21 Západně od našich hraníc platí omezení, kolik hub si z lesa můžete odnést. Zatímco je houbaření v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama