Dětské hodinky s GPS jsou nenápadným a originálním hlídačem

PR článek - Obejdete se i bez telefonátů nebo nepříjemných večerních rozhovorů. Můžete totiž přesně vědět, kde vaše děti jsou, aniž by se jim jejich kamarádi posmívali, že je až příliš kontrolujete. Mobilní telefon může zůstat v kapse, teď nastává éra pro chytré hodinky – respektive jejich dětskou verzi, která umožní například i fotografovat. A především je velmi lehká, takže ji děti ani nebudou cítit na ruce. Celý den vám tak může dávat odpovídající zpětnou vazbu.

Lidé
doporučujeme

Ovládání hodinek je opravdu jednoduché

Mobil si může nechat doma, během dne se v něm vybije baterie. Ale dětské hodinky s GPS jsou neustále na ruce a velkou výhodou je i jejich vodotěsné provedení, které umožní provoz i kdekoliv venku, bez ohledu na to, jestli je zrovna průtrž mračen. I když si je děti zapomenou do sprchy, vlastně se nic zásadního nestane, krátký proud vody vydrží tento model také. Krytí IP67 mluví určitě za vše. Pokud přijdou domů v době, kdy už se stmívá, je k dispozici Led dioda, která jim posvítí u vchodu nebo na chodník.

Neustále pod dohledem, ať už budou kdekoliv

Rozhodně nemusíte mít strach, dostatečná kapacita baterie a také možnost sledování skrze GPS s přesností na pět metrů znamenají jediné – nic důležitého vám neunikne! GPS dětské hodinky nabízí i několik barevných variant, takže na své si přijdou i ti nejmenší. Umí také celou řadu zajímavých funkcí, kromě obousměrných hovorů nebo textovek mají i krokoměr a dovedou zaznamenávat historii pohybu, kterou si pak můžete sami jednoduše ověřit. Díky SOS tlačítku mohou děti zavolat pomoc, praktické jsou také stopky nebo možnost nastavit si během pár minut rozvrh hodin. A díky velmi praktickému režimu nerušit pak nebudou zbytečně poutat pozornost vyučujícího, který by pak mohl hodinky v krajním případě i zabavit. Podívejte se sami na nejnovější modely na cel-tec.cz!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nákupy z Číny: Skončí levné nakupování kvůli DPH?

21.01.2021 10:32 PR článek - Když si zejména mladí lidé chtějí udělat radost, jdou nakupovat na internet, a to…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama