Justin Timberlake byl zatčen a obviněn z řízení pod vlivem omamných látek

Americký zpěvák Justin Timberlake byl zatčen a obviněn z řízení pod vlivem omamných látek na Long Islandu v New Yorku. O incidentu informoval magazín People.

Informaci o zatčení přinesl zdroj, který si přál zůstat anonymní kvůli probíhajícímu vyšetřování, a nesdělil další podrobnosti.

Podle CBS News byl Timberlake zadržen v New Yorku v noci na úterý místního času za řízení pod vlivem alkoholu.

Timberlake má naplánované dva koncerty v Chicagu na tento víkend a další dva příští týden v New Yorku, jak uvádí informace na jeho oficiálních stránkách.

Justin Timberlake je americký zpěvák, skladatel, herec a producent. Narodil se 31. ledna 1981 v Memphisu. Timberlake začal svou kariéru jako člen chlapecké kapely *NSYNC, která se stala jednou z nejúspěšnějších popových skupin konce 90. let.

Po rozpadu *NSYNC zahájil Timberlake úspěšnou sólovou kariéru. Jeho první album "Justified" vyšlo v roce 2002 a zahrnovalo hity jako "Cry Me a River" a "Rock Your Body".

Následně vydal několik dalších úspěšných alb, včetně "FutureSex/LoveSounds" (2006) s hity jako "SexyBack" a "What Goes Around... Comes Around".

Kromě hudby se Timberlake prosadil i jako herec. Objevil se v řadě filmů, například "The Social Network" (2010), "Friends with Benefits" (2011) a "Trolls" (2016), kde také přispěl svým hlasem a hudbou.

Související

Joe Biden, prezident USA

Inaugurace Bidena se blíží. Hymnu zazpívá Lady Gaga, vystoupí i Jennifer Lopez

Hymnu Spojených států při inauguraci nastupujícího prezidenta Joea Bidena zazpívá popová hvězda Lady Gaga a na netradičně komorním ceremoniálu příští týden vystoupí také zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová. Oznámil to dnes štáb bývalého viceprezidenta, který se ve středu stane 46. hlavou státu. Místo tradičního inauguračního plesu se připravuje večerní televizní speciál moderovaný hercem Tomem Hanksem.

Více souvisejících

Justin Timberlake

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

film Abstinent s Josefem Trojanem v hlavní roli

České filmy a alkohol. Které tuzemské snímky reflektují alkoholismus?

Divácký hit Zápisník alkoholičky vzal kina útokem a připsal si v rámci českých filmů, v co do počtu návštěvnosti, nejúspěšnější víkendový start roku. Alkoholismus se však napříč dějinami české kinematografie objevoval častěji a uvedení nového filmu Dana Svátka, jenž stejnou problematiku rozvinul i v Úsměvech smutných mužů, je ideální příležitostí k tomu, abychom se za některými díly ohlédli. 

včera

včera

včera

Ukrajina, Kyjev

Třetina Ukrajinců by vyměnila kus území za konec války

Téměř třetina Ukrajinců by byla ochotná přistoupit na územní ústupky vůči Rusku, pokud by to vedlo k rychlému ukončení války. Toto číslo představuje až trojnásobný nárůst oproti loňskému roku, vyplývá z průzkumu Kyjevského mezinárodního institutu sociologie (KIIS). Výsledky zveřejněné v úterý přinesl server Newsweek.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Ruská armáda, ilustrační foto

Rusko může zaútočit na NATO za 5 až 8 let, varuje Bundeswehr

Generál Carsten Breuer, nejvyšší představitel německých ozbrojených sil, varoval před rostoucí hrozbou, kterou představuje posilování ruských vojenských kapacit. Breuer považuje tuto hrozbu za čím dál tím závažnější, což vyžaduje adekvátní reakci. Informoval o tom server Ukrajinska pravda.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Hudebník a politik Petr Hannig je po mrtvici ve vážném stavu. Nemůže se hýbat ani dýchat

Hudebník, producent a politik Petr Hannig je ve vážném stavu po těžké mrtvici. Podle týdeníku Rytmus života je při vědomí, ale nemůže mluvit ani se hýbat a k dýchání potřebuje kyslíkovou podporu.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy