Žena začala jíst víc než dřív a téměř necvičila. Zhubla 25 kilo

Australský zpravodajský web ukazuje příběhy skutečných žen v programu You Got This. Jedná se o fitness rady a inspirace od žen, které to skutečně zažily. Program představil i příběh Leighy Zimmermanové, která zhubla přes 25 kilogramů, ale jí dvakrát tolik kalorií než předtím.

hubnutí
doporučujeme

V roce 2016 se Leigh Zimmermanová rozhodla, že začne držet dietu, když její váha dosáhla 91 kilogramů. Blížící se svatba ji přiměla, aby se svou váhou začala bojovat, protože chtěla být krásná a sebevědomá nevěsta. Po několik týdnů přijímala pouze 1200 kalorií, sice zhubla, ale jojo efekt se Zimmermanové nevyhnul a svou váhu měla zpět.

Drastickou dietu držela podle jejích slov 8 týdnů a nepila ani alkohol a nejedla žádné sladkosti. Ale když její dieta skončila, zaměřila se na jídla, které během diety vynechala. „Díky tomu jsem přibrala na váze. Nevěděla jsem nic o rovnováze a jak se vyhýbat takovým extrémům,“ uvedla Zimmermanová pro news.com.au.

Zlom nastal v roce 2019, kdy Zimmermanová oslovila na Instagramu trenérku Ash Laneovou. Trenérka ji naordinovala 2 300 kalorií denně a šest dnů v týdnu kardio trénink a tři dny v týdnu zvedání činek. „Řekla mi, že to není těžké. Myslela jsem, že se zbláznila,“ poznamenala Zimmermanová, která před proměnou jedla velmi málo rozmanitá jídla.

Podle slov Zimmermanové se jí zlepšil vztah k jídlu a jak sama uvádí, nyní může žít vyvážený život a soustředit se na své cíle. Dříve nejedla žádnou zeleninu, jen rychlé občerstvení, grilované sendviče, pizzu a těstoviny. Sama uvádí, že se bála změny, proto se držela pořád těch samých jídel.

Zimmermanová uvedla, že její váha ovlivnila i společenský život, protože se cítila velmi nejistá a svou váhu se vždy pokoušela skrývat. „Nikdy jsem nenosila oblečení, které se mi líbilo a z nakupování jsem měla velkou úzkost. Z toho jsem se cítila velmi bezmocná a pak jsem se zasekla,“ vysvětluje Zimmermanová.

„Snažila jsem se neúspěšně hubnout. Byl to můj sen, ale nevěřila jsem tomu, že se mi to skutečně podaří,“ vylíčila Zimmermanová, která v současné době zhubla neuvěřitelných 26,5 kilogramů. Nyní nabila opět sebevědomí a věří, že dokáže cokoliv. Zimmermanová už nevynechává žádná jídla, stále jí své oblíbené, jen se snaží, aby byla jídla zdravější a také se snaží spálit hodně kalorií cvičením.

Zimmermanová představila jídelníček na celý den. Snídaně obsahuje proteinový jogurt, ke svačině jablko, oběd se skládá ze salátku s taco a k večeři má domácí pizzu, burrito v misce nebo těstoviny s cuketou a boloňskou omáčkou. Jako dezert si dopřeje zmrzlinu, ale se sníženým počtem kalorií Halo Tops, která je také dobrým zdrojem proteinu.

Zimmermanová vytvořila vlastní stránku na Instagramu věnovanou její cestě a uvedla, že díky tomu má velkou motivaci. „Prostřednictvím sdílení na mém Instagramu jsem se naučila nestydět se před lidmi, protože přicházejí, aby oslavili můj příběh,“ poznamenala Zimmermanová.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel první pacient vyléčený z nákazy HIV, podlehl jiné záludné nemoci

30.09.2020 12:37 Ve věku 54 let zemřel v Kalifornii Američan Timothy Ray Brown, který byl prvním známým pacientem…

Britská zoo musela skrýt pět papoušků, nadávali návštěvníkům

30.09.2020 07:51 Zoologická zahrada ve Friskney na východě Anglie skryla pět papoušků před zraky návštěvníků.…

Po návratu z dovolené chceme hned na novou. Jak prolomit začarovaný kruh?

28.09.2020 17:40 Plážové osušky a plavky jsou sotva ve skříni, ale my už plánujeme novou dovolenou. Proč máme touhu…

Smrtící lékořice. Muž zemřel v důsledku nadměrné konzumace cukrovinek

28.09.2020 15:05 „Dobrého pomálu.“ Tohoto přísloví bychom se v případě výrobků s lékořicí měli pevně držet. Zvýšená…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama