Babiš se lekl střetu s Minářem? Stáhl ocas a z jeho novin přišel podraz

Minář vs Babiš. Tak mohl dnes večer vypadat duel na České televizi v pořadu Události, komentáře. Podle sdělení Milionu chvilek pro demokracii ale premiér Andrej Babiš přijít odmítnul. Údajně poté, co se dozvěděl, že by proti němu stanul předseda spolku Mikuláš Minář.

Přidejte svůj názor 420 komentářů

demonstrace proti Babišovi (Letná, 23. 6. 2019)
doporučujeme

"Na dnešní večer nás Česká televize pozvala do pořadu Události, komentáře. Mělo jít o duel Mikuláše Mináře s někým z ANO. Včera jsme se však dozvěděli, že se duel ruší," napsal spolek na sociální síti.

Důvodem zrušení má být údajně odmítnutí ze strany premiéra kvůli tomu, proti komu by v pořadu stál. "Protože když se Andrej Babiš dozvěděl, že má jít o duel s MM, odmítl přijít. Účast kohokoliv dalšího z ANO pak tiskové oddělení strany odmítlo s tím, že se s námi budou bavit, až si založíme stranu," tvrdí spolek.

Server EuroZprávy.cz požádal o vyjádření přímo premiéra Babiše, z jakého důvodu účast v pořadu odmítnul. "Skutečně neexistuje žádná lepší výmluva než tohle?" ptá se dále spolek Milion chvilek.

Následně ale spolek upozornil na nesrovnalost, kterou mnozí přičítají spíše zlému úmyslu, než náhodě. Deník Metro totiž posunul demonstraci spolku na jiný čas.

"Tohle je příloha dnešního Metra, Babišova listu, který se rozdává zdarma ve statisícovém nákladu. Píšou tam o demonstraci na Letné. Ale shodou okolností posunuli začátek až na 16:00, kdy už bude konec," upozornil spolek.

Demonstrace spolku Milion chvilek pro demokracii začíná v sobotu 16. listopadu ve 14:00 na Letenské pláni. 

Loading...
Vstupte do diskuze (420)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pozor na Rusko. Šíří dezinformace, chce rozštěpit Západ, varuje šéf BIS

13.12.2019 22:55 Aktualizováno Na šíření lživých informací je třeba podle ředitele BIS Michala Koudelky reagovat rychlým…

Babiš nikdy neodstoupí? Lže, mlží, je jako dítě... Úterní demonstrace má…

13.12.2019 22:55 Aktualizováno Na Václavském náměstí v Praze se v úterý sešly desítky tisíc lidí, kteří opět žádali demisi Andreje…

Lidovci si příští rok v Praze zvolí nového předsedu

13.12.2019 17:56 Celostátní konference KDU-ČSL, jež je nejvyšším stranickým orgánem mezi sjezdy, dnes potvrdila…

Válková ombudsmankou? Opozice ztrhala Zemanův návrh

13.12.2019 17:06 Předsedové opozičních stran se příliš neztotožňují s návrhem prezidenta Miloše Zemana, aby se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama