Kubera vyzval spolustraníky, aby se setkávali s voliči

Předseda Senátu Jaroslav Kubera doporučil svým spolustraníkům na kongresu ODS v Praze, aby voliče oslovovali při osobních setkáních, nestačí podle něj práce na sociálních sítích. Nelze podle něj spoléhat jen na staronového předsedu Petra Fialu, je nutné využít potenciál všech členů, kterých je zhruba 14.000. Delegátům řekl, že 15 procent volebního zisku lze přesáhnout, když se do kampaně před volbami zapojí všichni.

Přidejte svůj názor 19 komentářů

Volební kongres ODS
doporučujeme

"Všechny volby jsem vyhrál jenom díky tomu," řekl Kubera k výzvě k osobnímu kontaktu s voliči. Delegátům také vysvětlil, proč v týdnu uvedl, že příští volby opět vyhraje premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. "Soupeře je třeba ukolébat a potom zaútočit," uvedl. Dnešní projev Fialy označil za jeho nejlepší od doby, kdy byl poprvé zvolen.

"Jen s Petrem Fialou 15 procent nepřesáhneme, musíme je přesáhnout s vámi, máme mnohonásobně víc členů než strany, které dosahují stejných výsledků. Ne facebook, ne twitter, ale osobní styk s lidmi," zdůraznil.

Řečník známý svými bonmoty a uznáváním konzervativních hodnot se věnoval také nově formulovanému ekologickému programu strany, v němž ODS mluví o potřebě adaptace na klimatické změny. Uvedl, že je strašné, jaké následky mají aktuální požáry v Austrálii. Nevybočují však podle něj z toho, co už se historicky stalo. Dřív ale oheň neohrožoval obydlené oblasti, konstatoval.

Loading...
Vstupte do diskuze (19)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pravidla práce na dohodu či rodičovská se mají změnit. Co chystá MPSV?

22.02.2020 17:41 Aktualizováno Pravidla práce na dohodu by se měla v Česku nejpozději od srpna 2022 změnit, a to podle evropských…

Kalousek navrhuje nové oslovení pro Babiše. Smí se to, říká poslanec TOP 09

22.02.2020 16:50 Snad každý Čech, který sleduje politiku, dobře ví, že Miroslav Kalousek a Andrej Babiš se opravdu…

Změny v žádostech o voličský průkaz? Vláda patrně odmítne návrh STAN

22.02.2020 15:00 Velmi omezené výhody by přinesla voličům možnost žádat o voličský průkaz na jakémkoli obecním nebo…

Krajské volby 2020: Moravskoslezský hejtman Vondrák (ANO) bude obhajovat…

22.02.2020 11:49 Moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák (ANO) bude v podzimních krajských volbách obhajovat svůj post a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama