Reportéři ČT se ptali na Čapí hnízdo a Babiše: Takovou brutální reakci ale nečekali

Novináři České televize se vydali na Čapí hnízdo, kde točili reportáž. V ní se mimo jiné ptali lidí, co si myslí o premiérovi Andreji Branišovi a zprávách o konci jeho stíhání. Jenže jejich reakce zřejmě nebyly takové, jak si reportéři představovali.

Přidejte svůj názor 197 komentářů

Čapí hnízdo je areál, který se nachází v části obce Dvůr Semtín v katastrálním území Tomice u Votic v obci Olbramovice ve Středočeském kraji, na okraji Přírodního parku Džbány-Žebrák. Areál staveb, určený k rekreačním a odpočinkovým účelům, vlastní podle zdrojů prostřednictvím několika firem politik a podnikatel Andrej Babiš.
doporučujeme

V pořadu Reportéři ČT se objevila reportáž o Andreji Babišovi a Čapím hnízdu. Redaktoři oslovili o běžné občany, aby se zeptali, co si o veletočích kolem Babišova stíhání vlastně myslí. Senioři, kteří se v reportáži objevili, se ale premiéra zastávali.

„Není to vyšetřený, až se to vyšetří, bude znám výsledek, tak o tom můžete mluvit, a ne to zveřejňovat,“ zdůraznil jeden z oslovených seniorů. Další byli ještě ráznější. „My ho máme rádi,“ prohlásila na kameru další seniorka. A nebyla jediná. „My proti němu nic nemáme,“ přidala se další.

„A prostě mu fandíme, všichni, co jsme tady,“ rozplývala se další důchodkyně. Reportéry ČT proto samozřejmě zajímalo, proč Babišovi tolik fandí. „No, protože nám přeje, penzistům,“, chválil premiéra další muž. „A nejenom penězma, a celkově republice,“ přidala se seniorka. „Tam jsou jiný zloději, který kradli,“ zastala se Babiše další respondentka.

„Chtěj ho shodit za každou cenu,“ tvrdí další muž na videu. „Kdo ho chce shodit, to je přesně Praha, protože jim tam šáh na ručičky,“ tvrdí další seniorka. „To je zlodějů a všechny prachy jsou pryč,“ rozčiloval se jiný respondent. „Jak z toho mají radost, Pražáci zas*aný,“ prohlásil na samém konci reportáže jeden ze seniorů. .

K respondentům se vyjádřil i jeden z redaktorů ČT Ondřej Golis. „Zeptal jsem se účastníků zájezdu z Kamýku nad Vltavou na Čapí hnízdo, co si myslí o kauze Čapí hnízdo. Cennej pohled z bubliny,“ posteskl si.

Loading...
Vstupte do diskuze (197)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Janoušek může být opět obžalován, jde o kauzu úhrad od pojišťoven

17.01.2020 18:17 Policie navrhla obžalovat lobbistu Romana Janouška a další čtyři lidi v kauze neoprávněných úhrad…

Čeští dlužníci se polepšili, zpožděných plateb ubývá

17.01.2020 12:06 Schopnost Čechů splácet závazky se loni dále zlepšila. Na konci roku 2019 mělo dluhy po splatnosti…

Pátrání odvoláno. Policie našla pohřešovanou dívku (10)

16.01.2020 17:10 Aktualizováno Jihomoravská policie dnes pátrala po desetileté dívce z Břeclavska, našla ji v pořádku. Policisté…

Rath si odpyká trest v nejpřísnějším režimu. Soud zamítl žádost o přeřazení

16.01.2020 17:04 Aktualizováno Teplický soud dnes zamítl návrh bývalého hejtmana a ministra zdravotnictví za ČSSD Davida Ratha o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama