Na brněnském výstavišti začínají veletrhy Motosalon a ProDítě

Na brněnském výstavišti začíná dnes mezinárodní motocyklový veletrh Motosalon. Letošní ročník je rekordní, 150 firem na něm bude zastupovat 390 značek. Současně s veletrhem Motosalon začíná i veletrh ProDítě, obě akce trvají do neděle, vstupné na ně je oddělené.

Na brněnském výstavišti začínají veletrhy Motosalon a ProDítě
doporučujeme

V souvislosti s koronavirem na nich neplatí žádná omezení, pořadatelé pouze zvýšili dostupnost dezinfekce na ruce a zajistili častější úklid a dezinfekci prostor.

Na Motosalonu bude k vidění 1000 motocyklů, letos jeho brněnský ročník doprovází několik novinek. V pavilonu F bude soutěžní výstava upravených nebo na míru postavených motorek nazývaných custom s názvem Custom Grand Prix. Bude na ní stovka motocyklů, které existují v jediném exempláři. Soutěž je semifinále mistrovství světa custom motocyklů a v neděli porota ocení 35 z nich pohárem.

Druhou novinkou je soutěž kaskadérů na motocyklech, jejíž finále se pojede v neděli. Czech Stunt Grand Prix se bude odehrávat na volné ploše za pavilonem Z.

Novinkou, která s motocykly souvisí jen volně, je první ročník akce Burger Aréna. V pavilonu Z bude 70 prodejců nabízet 100 druhů burgerů, ale i dalších specialit spojených se severoamerickou kuchyní, jako jsou corn dogy nebo grilovaná žebírka.

Motosalon obsadí pavilony P, F a Z, které mohou lidé navštívit od čtvrtečního odpoledne do neděle. Poslední ročníky Motosalonu se v sudých letech odehrávají v Brně a v lichých letech bývají v Praze. Na veletrhu organizátoři vyhlásí v neděli Motocykl roku. Přihlášených je 33 modelů.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Čechy neodradil povinný test na covid-19. Zájezdy do Řecka neruší

11.08.2020 16:53 Čeští turisté, kteří mají koupené zájezdy do Řecka, je podle cestovních kanceláří a agentur nemají…

Soud zakázal Metrostavu stavby s dotacemi, firma se odvolala

11.08.2020 16:46 Královéhradecký krajský soud dnes v případu machinací při modernizaci Hotelu Bohemia Chrudim…

Počet prodejců aut neklesá, automobilky otevírají nové showroomy

11.08.2020 16:33 Počet automobilových dealerů na českém trhu navzdory propadu prodejů aut kvůli koronaviru neklesá,…

Schodek agrárního obchodu se zlepšil, odhaduje svaz. Kolik zboží se…

11.08.2020 16:13 Schodek agrárního zahraničního obchodu v pololetí meziročně klesl zhruba o 15,5 procenta na 20,6…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama