Na brněnském výstavišti začínají veletrhy Motosalon a ProDítě

Na brněnském výstavišti začíná dnes mezinárodní motocyklový veletrh Motosalon. Letošní ročník je rekordní, 150 firem na něm bude zastupovat 390 značek. Současně s veletrhem Motosalon začíná i veletrh ProDítě, obě akce trvají do neděle, vstupné na ně je oddělené.

Přidejte svůj názor

Na brněnském výstavišti začínají veletrhy Motosalon a ProDítě
doporučujeme

V souvislosti s koronavirem na nich neplatí žádná omezení, pořadatelé pouze zvýšili dostupnost dezinfekce na ruce a zajistili častější úklid a dezinfekci prostor.

Na Motosalonu bude k vidění 1000 motocyklů, letos jeho brněnský ročník doprovází několik novinek. V pavilonu F bude soutěžní výstava upravených nebo na míru postavených motorek nazývaných custom s názvem Custom Grand Prix. Bude na ní stovka motocyklů, které existují v jediném exempláři. Soutěž je semifinále mistrovství světa custom motocyklů a v neděli porota ocení 35 z nich pohárem.

Druhou novinkou je soutěž kaskadérů na motocyklech, jejíž finále se pojede v neděli. Czech Stunt Grand Prix se bude odehrávat na volné ploše za pavilonem Z.

Novinkou, která s motocykly souvisí jen volně, je první ročník akce Burger Aréna. V pavilonu Z bude 70 prodejců nabízet 100 druhů burgerů, ale i dalších specialit spojených se severoamerickou kuchyní, jako jsou corn dogy nebo grilovaná žebírka.

Motosalon obsadí pavilony P, F a Z, které mohou lidé navštívit od čtvrtečního odpoledne do neděle. Poslední ročníky Motosalonu se v sudých letech odehrávají v Brně a v lichých letech bývají v Praze. Na veletrhu organizátoři vyhlásí v neděli Motocykl roku. Přihlášených je 33 modelů.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Do 30. června by mohlo v české ekonomice chybět až 700 miliard

29.03.2020 15:46 Podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) by mohly do 30. června v ekonomice…

Státní podpora firem, které nepřerušily provoz, dává smysl, míní experti

27.03.2020 17:33 Podpora firem, které nepřerušily provoz, dává podle oslovených odborníků smysl. Podle Svazu…

Co ovlivní českou ekonomiku víc než pandemie? Analytici mají jasno

27.03.2020 17:18 Více než dopady pandemie koronaviru změní českou ekonomiku připravované a zaváděné regulace ohledně…

Škoda Auto prodloužila odstávku výroby nejméně do 14. dubna

27.03.2020 16:29 Aktualizováno Automobilka Škoda Auto dnes prodloužila odstávku výroby ve všech třech českých závodech kvůli…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama