Povánoční výprodej: Obchody a eshopy snižují ceny, ve slevě je elektronika i hračky

S koncem vánočních svátků začínají povánoční výprodeje, které přinášejí skvělé příležitosti pro nákupy a úspory. Nabízí zákazníkům možnost získat produkty za zvýhodněné ceny a obchodníkům umožňují uvolnit sklady od zbývajících zásob a připravit se na nový rok.

Povánoční výprodeje nejsou omezeny pouze na konkrétní druh zboží. Naopak, zákazníci mohou očekávat širokou škálu slev na různé produkty. Elektronika, od chytrých telefonů po televize a notebooky, je často jednou z nejvyhledávanějších kategorií. Obchody s oblečením a obuví také lákají zákazníky, kteří mohou obnovit svůj šatník, na slevy a na nové outfity na nadcházející rok. 

S posilováním online nákupů je možné najít mnoho atraktivních nabídek nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu. Eshopy se snaží zaujmout zákazníky různými slevami a exkluzivními nabídkami. Na druhou stranu, tradiční kamenné obchody nezůstávají pozadu a také nabízejí lukrativní slevy.

Myslete však na to, že i když je něco označeno jako "sleva", nemusí to nutně znamenat, že je to nejlepší cena na trhu. Porovnejte ceny mezi různými obchody a online platformami. Mnoho obchodů nabízí dodatečné slevy pomocí elektronických kódů, které můžete zadat při nákupu online.

Povánoční výprodeje jsou přesto skvělou příležitostí pro nákupy. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete nakupovat online nebo navštívit fyzické obchody, věnujte pozornost nejen cenám, ale také kvalitě produktů. 

Související

Slevy, ilustrační fotografie

Startují povánoční výprodeje, pokračovat budou celý leden

V kamenných obchodech dnes začínají povánoční výprodeje, pokračovat budou zpravidla celý leden. Někteří prodejci akce spustili už v polovině prosince, vyplývá z ankety ČTK. Prodejny se dnes zákazníkům znovu otevřely, ze zákona musely zůstat dva a půl dne zavřené. Výjimku měly čerpací stanice, lékárny či obchody na letištích.
Slevy, ilustrační fotografie

Není sleva jako sleva. Na co si dát pozor

K nalákání zákazníků obchodníci stále raději využívají permanentních slevových akcí a výprodejů, které navíc neváhají okořenit řadou bombastických přívlastků. Lákavě znějící sleva se však při bližším zkoumání nezřídka ukazuje pouze jako nepatrné snížení ceny, případně se cena nijak zásadně neliší od běžné nabídky na trhu. Od 6. ledna 2023 by však měl být falešným cenám konec. 

Více souvisejících

slevy výprodeje Obchody

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj přirovnal Putina k Hitlerovi

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v pátek odmítl podmínky ruského prezidenta Vladimira Putina pro okamžité příměří a zahájení jednání o ukončení války na Ukrajině. Tyto podmínky označil za ultimáta a přirovnal Putinovy návrhy k politice nacistického vůdce Adolfa Hitlera, uvedl server Ukrajinska pravda.

včera

včera

Návštěva Jense Stoltenberga u Zelenského v Kyjevě (29. dubna 2024).

Stoltenberg se vysmál Putinovu návrhu na mír. Podle Kyjeva je absurdní

Ukrajina označila podmínky pro ukončení války, které v pátek představil ruský prezident Vladimir Putin, za absurdní. Podle Ukrajiny se Putin snaží zavádět mezinárodní společenství a oslabovat skutečné diplomatické úsilí zaměřené na dosažení míru, uvedl server Ukrajinska pravda.

včera

EU

Kormidlo zelené politiky EU se neotočí, míní expertka. Nové složení EP ale zřejmě způsobí složitější schvalovací proces

Volby do Evropského parlamentu zasadily nepříjemnou ránu frakci Zelených. Ti oproti volbám z roku 2019 ztratili 18 křesel, letos dosáhli pouze na zisk celkových 7,4 % a 53 mandátů. Expertka na politiku Evropské unie Veronika Velička Zapletalová z Masarykovy univerzity v Brně pro EuroZprávy.cz ale vysvětlila, že ústředním bodem ve schvalovacím procesu je koalice Evropské lidové strany (EPP) a Socialistů a demokratů (S&D)., „Pro Evropskou unii je po technické stránce reálné být do roku 2050 neutrální,“ uvedla. 

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Robert Šlachta

Přísaha a Motoristé jednají o budoucí spolupráci. Proč bořit něco, co funguje, ptá se Šlachta v rozhovoru pro EZ

Koalice Přísahy a Motoristé ve volbách do Evropského parlamentu získala dva mandáty. EuroZprávy.cz v této souvislosti oslovily předsedu hnutí Přísaha Roberta Šlachtu. Odmítl, že by jeho hnutí upozadilo svůj program kvůli spolupráci s Motoristy sobě. „Nikola Bartůšek a Filip Turek spolu skvěle fungují jako tým. Nikola jako odbornice na migraci a Filip jako odborník na Green Deal a průmysl. A to jsou dvě základní témata, o které dalších pět let v Evropě půjde,“ říká. 

včera

včera

včera

včera

Soukup přišel o TV Barrandov. Valná hromada ho odvolala z představenstva

Podnikatel Jan Čermák nahradil Jaromíra Soukupa v jednočlenném představenstvu společnosti Barrandov Televizní Studio, jak rozhodla před měsícem valná hromada firmy. Tato změna byla dnes oficiálně zapsána ve Sbírce listin. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy