Střelec z Ostravy si před smrtí dopisoval se slavným zpěvákem

David Stypka patří mezi nejúspěšnější současné zpěváky mladé generace. O tom i cena Anděl, kterou si odnesl za rok 2017. Nyní se ale do hledáčku médií nedostává kvůli své hudbě. Dopisoval si totiž s Ctiradem V., který v úterý ráno zabil v ostravské nemocnici 6 lidí a poté zbraň otočil proti sobě.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

David Stypka
doporučujeme

Česká republika dnes zažila druhý nejtragičtější případ v novodobé historii. Zemřelo při něm šest lidí, sedmým mrtvým je samotný střelec. Ten ve Fakultní nemocnici v Ostravě zastřelil pacienty polikliniky a poté z místa činu uprchl.

Po několika hodinách ho policisté vypátrali, před zásahem se ale střelil do hlavy. Zhruba půl hodiny poté na následky zranění zemřel. Událost, která šokovala Česko, pronikla i do světových médií.

Nyní vyšlo na povrch, že muž si několik týdnů před dnešním hrůzným činem dopisoval se zpěvákem Davidem Stypkou. Přiznal to na sociální síti s tím, že útočník byl podle něj labilní.

"Takový ten pocit, kdy si čtrnáct dní píšete na messengeru s člověkem, co se s vámi nějak ztotožňuje, a on pak zastřelí mnoho lidí a nakonec sebe. Ctirad byl evidentně labilní, ale že až takhle, to jsem bohužel nepoznal. Fuck! Je mi to líto," napsal Stypka.

Následně dodal, že si jeho čin neklade za vinu. Vyjádřil ale lítost lidem, kteří byli zabiti při jeho útoku, jehož motivace zatím zůstává nepotvrzena. Spekuluje se ale, že útočník měl pocit nedostatečné léčby ze strany personálu nemocnice.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Největší strašák důchodců? Nemoc, o které většina z nich neslyšela, z nich…

19.01.2020 18:08 Aktualizováno Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

V Miss Global zvítězila Češka Karolína Kokešová

19.01.2020 13:20 Nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global se dnes v Mexiku stala Češka Karolína…

Muž v Německu zakašlal. Zničil sedm aut za dva a půl milionu

18.01.2020 08:07 Německý řidič kvůli záchvatu kašle způsobil kuriózní nehodu s řetězcem nešťastných událostí.

Harry a Meghan nejsou v Kanadě vítáni? Vlivný deník napsal drsný komentář

16.01.2020 13:27 Nedávné rozhodnutí britského prince Harryho a jeho manželky Meghan udělat si z Kanady druhý domov…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama