Změna v předpovědi: Počasí do konce měsíce pořádně překvapí

Nedávné předpovědi počasí ukazovaly, že září se ponese v o poznání chladnějším duchu, než předchozí dva měsíce. To se ale meteorologům vyplnilo jen z části. V noci sice teploty klesají budou klesat až téměř k bodu mrazu, odpoledne nás ale čeká příjemné teplo.

Počasí
doporučujeme

Tropická vedra v září v našich končinách nebyla ničím výjimečná, letos se jich však nedočkáme. Teploty nad 30 stupňů a žhavé letní počasí definitivně skončily.

Přesto dosáhnou denní teploty během zbytku měsíce v maximech kolem 25 stupňů. Tedy hodnoty, která sice není úplně letní, stále je ale ještě relativně teplo.

Tyto teplé dny místy vystřídají chladnější, kdy mohou teploty během dne klesat až k 15 stupňům, všechny ale budou mít jedno společné. V noci a k ránu bude opravdu zima.

Noční teploty se totiž podle serveru AccuWeather mohou propadnout v minimech až na pouhé 4 stupně, prakticky po celý měsíc se ale budou držet kolem 5 až 10 stupňů. 

V říjnu se sice ještě na pár dní oteplí až téměř na 20 stupňů, Jinak ale budou denní teploty oscilovat mezi 9 až 15 stupni. V noci se pak teploty propadnou až téměř k nule.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tropické počasí je zpět. Česko čeká týden plný třicítek

06.08.2020 22:46 Aktualizováno Příští týden si Češi opět užijí tropy. Teploty už o víkendu vystoupají na více než 30 stupňů a…

Předpověď na noc a pátek 7. srpna

06.08.2020 12:21 Počasí u nás bude svým okrajem ovlivňovat tlaková výše nad severovýchodní Evropou, informuje portal…

Počasí: Červenec se nevydařil, v Praze byl nejchladnější za posledních osm…

06.08.2020 12:17 Letošní červenec byl v pražském Klementinu s průměrnou teplotou 21,6 stupně Celsia nejchladnější za…

Podrobná předpověď počasí na srpen: Týdny veder vystřídá teplotní propad,…

05.08.2020 21:57 Aktualizováno Česko má před sebou několik týdnů s tropickými teplotami. Od poloviny srpna se ale začne ochlazovat…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama