Změna v předpovědi: Počasí do konce měsíce pořádně překvapí

Nedávné předpovědi počasí ukazovaly, že září se ponese v o poznání chladnějším duchu, než předchozí dva měsíce. To se ale meteorologům vyplnilo jen z části. V noci sice teploty klesají budou klesat až téměř k bodu mrazu, odpoledne nás ale čeká příjemné teplo.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Počasí
doporučujeme

Tropická vedra v září v našich končinách nebyla ničím výjimečná, letos se jich však nedočkáme. Teploty nad 30 stupňů a žhavé letní počasí definitivně skončily.

Přesto dosáhnou denní teploty během zbytku měsíce v maximech kolem 25 stupňů. Tedy hodnoty, která sice není úplně letní, stále je ale ještě relativně teplo.

Tyto teplé dny místy vystřídají chladnější, kdy mohou teploty během dne klesat až k 15 stupňům, všechny ale budou mít jedno společné. V noci a k ránu bude opravdu zima.

Noční teploty se totiž podle serveru AccuWeather mohou propadnout v minimech až na pouhé 4 stupně, prakticky po celý měsíc se ale budou držet kolem 5 až 10 stupňů. 

V říjnu se sice ještě na pár dní oteplí až téměř na 20 stupňů, Jinak ale budou denní teploty oscilovat mezi 9 až 15 stupni. V noci se pak teploty propadnou až téměř k nule.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Předpověď na noc a středu 18. září

17.09.2019 10:40 Po přední straně tlakové výše se středem nad Britskými ostrovy k nám bude proudit studený vzduch od…

Počasí o víkendu: Dočkáme se velkého překvapení?

17.09.2019 08:39 Aktualizováno Počasí se tento týden nese v Česku v duchu ochlazení. Teploty během dne klesnou až na 111 stupňů, v…

Počasí v příštích týdnech? Zima až 1 stupeň, varují meteorologové

16.09.2019 22:22 Aktualizováno V příštích čtyřech týdnech se bude střídat nadprůměrné teplo s ochlazením. Třeba příští týden…

Zimní počasí vpadne do Česka: Mrazíky, na horách má sněžit

16.09.2019 09:21 Během tohoto týdne se citelně ochladí, meteorologové očekávají přízemní mrazíky a na hřebenech hor…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama