Policie řeší tajemnou smrt. Mrtvola byla v mrazáku 10 let, zanechala podivný vzkaz

Podivnou smrt řeší policisté v americkém státu Utah. Při domovní prohlídce objevila mrtvé tělo muže, které bylo v mrazáku neuvěřitelných 10 let. U něj se nacházel dopis.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

Muž byl naposledy spatřen 4. února 2009 na prohlídce u lékaře. Pak se po něm slehla zem a od té doby ho nikdo neviděl. Až dosud.

Policie totiž objevila pozůstatky Paula Matherse v mrazáku v domě, kde žil spolu se svou manželkou Jeanne. U jeho těla se nacházel notářsky ověřený dopis, ve kterém Paul napsal, že za jeho smrt Jeanne nemůže.

Podle lékařů muž zemřel zhruba měsíc po prohlídce, tedy v březnu roku 2009. Co se dělo dál ale zůstává záhadou. Ukryla do mrazáku jeho tělo manželka? Proč nezavolala lékaře a nenechala ho pohřbít? Vlezl si do něj před smrtí sám?

Nikdo z vyšetřovatelů nic z toho neví a pravděpodobně se to nikdy nedozví. Jeanne totiž loni zemřela, a klíčové odpovědi si vzala s sebou do hrobu. Policisté pouze zjistili, že Paul byl před smrtí nemocný.

Detektivové podle zahraničních médií vystopovali notářku, která dopis ověřila, ta ale uvedla, že ho nečetla, pouze ověřila podpis. Podrobnosti celého případu ale zůstanou navždy záhadou.

Loading...
Témata: smrt | USA | úmrtí | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze (10)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Firma chce vyzvednout z vraku Titaniku slavný telegrafický přístroj

21.02.2020 18:59 Firma, která má jako jediná právo spravovat předměty pocházející z vraku potopeného parníku Titanic…

Konec války v Afghánistánu. Tálibán a USA podepíšou mírovou dohodu

21.02.2020 15:34 Aktualizováno Afghánské radikální hnutí Tálibán podepíše 29. února před mezinárodními pozorovateli v katarské…

Rusko chce Trumpovi opět pomoci ve volbách. Tajné služby USA důrazně varují

21.02.2020 11:55 Aktualizováno Americké tajné služby varovaly členy Sněmovny reprezentantů, že Rusko se vměšuje i do aktuální…

První test před etnicky různorodými voliči. Primárky demokratů se…

21.02.2020 11:01 Souboj amerických demokratů o možnost postavit se v listopadových volbách republikánskému…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama