Dealer v rauši udělal osudnou chybu. Ceník drog poslal policii

Soud v severoanglickém Leedsu dnes poslal na tři roky a čtyři měsíce do vězení začínajícího drogového dealera, který byl zatčen poté, co policii přes SMS zprávu omylem poslal ceník nabízených narkotik. Informoval o tom zpravodajský server The Independent.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Mladý muž si podle své výpovědi chtěl přivydělat prodejem kokainu, marihuany a extáze na hudebním festivalu, ale pozornost policie na sebe upoutal už tím, že na hudební akci dorazil silně intoxikovaný.

"Rozhodl se podávat drogy na festivalu v Leedsu, když byl sám v drogovém rauši. Měl za to, že je to dobrý nápad a neměl nejmenší tušení, co čeho se pouští," uvedl jeho obhájce Christopher Dunn.

Ten argumentoval, že jeho klient Martynas Benosenko nikdy předtím drogy neprodával a chápal festival jako jednorázovou příležitost, jak si vydělat peníze poté, co přišel o práci.

Prokurátorka Jessica Randallová u soudu řekla, že Benosenka si začala policie všímat poté, co ochranka nahlásila, že kouří marihuanu. Poté 22letý muž udělal osudovou chybu, když potenciálním klientům posílal svou nabídku narkotik i s cenami a spletl si číslo, takže zpráva doputovala na policii. Policisté ho pak zatkli a našli u něj drogy v hodnotě 3600 liber (přes 100.000 Kč).

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Portugalský parlament schválil eutanazii a asistovanou sebevraždu

20.02.2020 20:54 Portugalský parlament dnes v prvním čtení schválil zákony legalizující eutanazii a asistovanou…

Summit EU přerušen. Michel chce bilaterální jednání

20.02.2020 20:49 Dnešní mimořádný summit Evropské unie o rozpočtu pro období 2021-2027 předseda Evropské rady…

Slovenský parlament opět funguje, skupina poslanců po dvou dnech ukončila…

20.02.2020 19:33 Aktualizováno Obstrukce části slovenských poslanců, kteří v parlamentu na protest proti projednávání návrhů…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama